Щастя було недовгим: Оля Полякова розповіла про трагедію, яка змінила її життя

Оля Полякова потрапила в дуже неприємну ситуацію. Про це популярна українська співачка написала у себе на сторінці в Instagram. Полякова, отримавши заповітну статуетку від телеканалу "Україна", встигла потримати її у руках лише кілька хвилин. Співачка отримала нагороду, як одна з найбільш успішних і яскравих зірок українського шоу-бізнесу цього року.

Щастя було недовгим: Оля Полякова розповіла про трагедію, яка змінила її життя - today.ua

Оля Полякова зазначила, що їй було дуже приємно отримати заповітну статуетку. Вона звичайно рада, що здобула перемогу в номінації "Знову королева року". Співачка з нагоди виходу на сцену вибрала дуже оригінальний наряд. Блискуча сукня з сіткою на грудях та рукавах, волосся зірка розпустила, а замість епатажного головного убору вибрала красиві чорні крила, як у кажана. До блискучої сукні Полякова підібрала красиві сірі босоніжки на підборах в тон до наряду.

Щастя було недовгим: Оля Полякова розповіла про трагедію, яка змінила її життя

Але не все було так щасливо, як починалося. Потримавши заповітну нагороду в руках всього лише пару хвилин, співачка її ненароком розбила. Від нагороди залишилися одні уламки. Ось так не пощастило українській зірці. Шанувальники запропонували Поляковій посміхнутися і розслабитися, адже це не перша і не остання нагорода.

Щастя було недовгим: Оля Полякова розповіла про трагедію, яка змінила її життяРаніше, Оля Полякова поділилася корисною інформацією і розповіла, що заради схуднення повністю відмовилася від мучного і молочного.

Також Оля Полякова розповіла про те, чи планує ще однієї дитини в найближчому майбутньому. Популярна українська співачка зізналася, що завжди хотіла і мріяла про хлопчика.