Шерон Стоун похвалилася, як виглядає її старший син

Шерон Стоун - мати трьох синів, яких вона досить рідко виводить на публіку. Однак днями її старшому спадкоємцю виповнилося 23 роки, і актриса вирішила показати усім свого красеня-сина.

Шерон Стоун похвалилася, як виглядає її старший син - today.ua

Колишня модель і зірка фільму "Основний інстинкт" мала бурхливе особисте життя. Вона зустрічалася з відомими чоловіками, кілька разів була одружена, але так і не народила своїх дітей.

Зі своїм другим чоловіком - журналістом Філом Бронштейном вона усиновила хлопчика Роена у 2000 році. Після розлучення у 2005 році дала притулок у своїй родині ще одному хлопчику Лерду, а через рік ще одному - Куїну. Зараз разом із синами Шерон Стоун живе у Західному Голлівуді.

З шанувальниками в особистому обліковому записі в Інстаграм акторка поділилася новою фотографією старшого сина в день його народження, зроблене в її розкішному будинку. У кадрі Роен постав одягнений у рожеву кофту, тримаючи на руках вихованця.

"У 23 роки Роен виглядає просто чудово. Йому йде", - зазначила зіркова матуся.

Шерон Стоун похвалилася, як виглядає її старший син

Також на фото можна оцінити інтер'єр будинку актриси. Фото, мабуть, зроблено в бібліотеці, тому що можна побачити просторі затишні дивани, кавовий столик та стелажі з величезною кількістю книг.

Нагадаємо, Шерон Стоун показала свою нестаріючу красуню-маму, якій виповнилося 90 років.

  • ТЕГИ