Сергій Притула попросив підписників “розсудити“ його з дружиною

Відомий український шоумен, волонтер, громадський діяч і член партії "Голос" Сергій Притула представив свою версію дитячої казки, яку він розповів дворічній доньці. Але така свавільна трактовка "Сплячої красуні" не сподобалася дружині шоумена.

Сергій Притула попросив підписників “розсудити“ його з дружиною - today.ua

Телеведучий попросив підписників розсудити, чи варто переінакшувати відомі всім казки на новий лад, щоб зробити їх цікавішими та більш доступними для сучасних дітей.

Свою казку Притула почав з класичного оповідання про принцесу і злу чаклунку, яка принесла їй яблуко. Але яблуко чаклунка забрала у слоненяти, яке лізло на дерево і могло його зламати. При цьому слоненя вона продала в рабство, і тепер воно возить "на своєму горбу" туристів у Таїланді.

Чаклунка сказала принцесі не їсти яблуко повністю - лише половину. Але принцеса не послухалася, після чого в неї заболів живіт, і вона просиділа на горщику 33 роки.

Врятувала принцесу Свинка Пеппа, яка сказала, що та одужає, якщо її поцілує брат Пеппи - Джордж. Після чого король наказав заколоти свиней на Великдень.

"Зараз мене дружина лає за те, що я в казці фізично знищив її (доньки, - ред.) улюблених героїв. Я вже й не знаю, що робити і які казки розповідати дітям. Розсудіть", - звернувся Притула до своїх підписників.

Нагадаємо, раніше Сергій Притула висловив обурення через продаж російських товарів у військовій крамниці.