СБУ затримала терориста ІДІЛ, який воював у Сирії

182
СБУ затримала терориста ІДІЛ, який воював у Сирії - today.ua

На території Одеської області правоохоронці затримали іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу за вчинення злочинів, пов’язаних із терористичною діяльністю. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Згідно з отриманими спецслужбою даними, громадянин однієї з країн Середньої Азії незаконно прибув на територію України аби уникнути притягнення до кримінальної відповідальності за участь у бойових діях на території Сирії у складі незаконних збройних формувань міжнародної терористичної організації “Ісламська держава”.

На території нашої країни іноземець на підставі підроблених документів незаконно отримав паспорт громадянина України для виїзду за кордон та ID-картку.

Наразі до затриманого іноземця застосовано екстрадиційній арешт терміном 40 діб.

Нагадаємо, у минулому році співробітники Служби безпеки затримали в Києві учасника терористичної організації “Ісламська держава”.

Також ми писали, що в аеропорту “Бориспіль” українські прикордонники затримали 29-річного громадянина Таджикистану, що розшукувався Інтерполом за участь в терористичній організації “Ісламська держава”.

загрузка...