СБУ проводить обшуки у предстоятеля Києво-Печерської лаври

322
СБУ проводить обшуки у предстоятеля Києво-Печерської лаври - today.ua
Фото: Главком

Сьогодні, 30 листопада, СБУ проводить обшуки у помешканні предстоятеля Києво-Печерської лаври, митрополита УПЦ Московського патріархату Павла. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Як зазначається, обшуки ініціювали в межах справи про розпалювання міжконфесійної ворожнечі.

«СБУ проводить обшуки за статтею про порушення рівноправ’я громадян залежно від їх расової, національної приналежності чи ставлення до релігії (частина 2 ст. 161 Кримінального кодексу)», — сказав керівник апарату глави СБУ Ігор Гуськов.

За його словами, про результати обшуків повідомлять згодом.

У свою чергу, митрополит Павло усіляко відхрещується від звинувачень, що вже не вперше лунають у його бік.

“Сьогодні багато звучить питань, чи правомірними є дії нашої державної влади проти Церкви. У певній мірі, є неправомірними. Здійснюється тиск особисто на мене, лунають погрози, різного роду нападки. Не тільки на мене, а й на інших єпископів та священників. Яка причина, я не знаю”, — скаржиться митрополит Павло.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України повернув Почаївську лавру у власність Кременецько-Почаївського заповідника.

Раніше повідомлялося, що Архієрейський Синод Вселенського патріархату затвердив текст Томосу про надання автокефалії Українській православній церкві. Об’єднавчий собор, на якому вирішиться питання надання Томосу про автокефалію Православній церкві в Україні, відбудеться у грудні.

загрузка...