СБУ почала перевірку інформації про фінансування кампанії Зеленського спецслужбами РФ

945
СБУ почала перевірку інформації про фінансування кампанії Зеленського спецслужбами РФ - today.ua

Служба безпеки України перевіряє в рамках кримінального провадження інформацію щодо фінансування виборчої кампанії кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського бойовиками “ДНР” і російськими спецслужбами. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит журналістів.

Так, українські ЗМІ запросили інформацію про те, чи було відкрито кримінальне провадження за заявою організації “Центр” Миротворець” щодо можливого фінансування виборчої компанії Зеленського російськими спецслужбами.

В організації стверджують, що 25 лютого 2019 року полковник ФСБ Росії, так званий посадовець в “міністерстві держбезпеки” самопроголошеної ДНР Андрій Пінчук дав вказівку власнику кріптобіржі WEX, бойовику “ДНР” Дмитру Хавченко періодично переводити криптовалюту в готівкові кошти і направляти на фінансування виборчої компанії кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

Як відомо, 7 квітня активісти організації “Миротворець” заявили, що 25 лютого отримали дані про те, що російські спецслужби та бойовики на Донбасі беруть безпосередню участь у фінансуванні передвиборчої кампанії Володимира Зеленського.

загрузка...