Samsung запатентував смартфон з розсувним екраном

519
Samsung запатентував смартфон з розсувним екраном - today.ua

Компанія Samsung Electronics подала до Всесвітнього відомства інтелектуальної власності заявку на реєстрацію нового смартфона. Зокрема, Samsung запатентував “Електронний пристрій, що включає гнучкий дисплей з розширюваною областю відображення”.

Патент компанії Samsung було опубліковано 6 червня 2019 року. Він описує смартфон із гнучким дисплеєм, який можна висувати, збільшуючи поверхню екрана. Рамки над і під екраном здаються дуже широкими, проте це лише патент, в якому описаний механізм, тому підсумкове рішення, якщо воно буде реалізовано в комерційному продукті, напевне матиме не точно такий самий дизайн. У патенті йдеться, що в розкладеному стані площа поверхні збільшується не менш ніж на 60%. Механізм може бути ручним, напівавтоматичним або автоматичним. Для цього на бічній стороні пристрою можна розмістити окрему кнопку.

Раніше також повідомлялось, що Samsung розробляє зв’язок 6G. За попередніми даними, новий стандарт зв’язку варто очікувати не раніше 2025 року. Як повідомили в підрозділі Advanced Communications Research Center, який займається розробками в області робототехніки і штучного інтелекту в компанії Samsung Research, розробка буде мати набагато більшу швидкість передачі даних, від 100 Гбіт/с до 1 Тбіт/с, ніж її попередниця 5G.

загрузка...