Samsung представив нові фотосенсори для смартфонів

88
Samsung представив нові фотосенсори для смартфонів - today.ua

Samsung Electronics представив дві нові моделі фотосенсорів для смартфонів. Про це йдеться в прес-релізі південнокорейської компанії.

Нові сенсори GM2 і GW1 використовують технологію для посилення подвійного перетворення DCG для підвищення продуктивності і технологію фазового автофокусу Super PD для швидкого автофокусування. У компанії Samsung очікують, що обидва сенсора почнуть масово вироблятися вже у другій половині 2019 року.

“Samsung Electronics представив дві нові моделі фотосенсорів з розміром пікселя в 0,8 мікрометра – 64-мегапіксельний Samsung ISOCELL Bright GW1 і 48-мегапіксельною ISOCELL Bright GM2”, – повідомили в компанії.

Виконавчий віце-президент компанії Йонгин Парк впевнений, що збільшення точок і передових технологій пікселів в Samsung ISOCELL Bright GW1 і GM2 забезпечать новий рівень фотозйомки на самих сучасних мобільних пристроях, якими люди користуються в повсякденному житті.

64-мегапіксельний сенсор ISOCELL Bright GW1 є сенсором з зображенням з високою роздільною здатністю в лінійці сенсорів зображення Samsung з розміром 0,8 мікрометра.

48-мегапіксельний сенсор зображення ISOCELL Bright GM2 також використовує технологію Tetracell в умовах слабкого рівня освітленості, забезпечуючи високу деталізацію зображень із природними і яскравими квітами.

Компанія Samsung також має намір організувати новий ексклюзивний сервіс для власників пристроїв сімейства Galaxy. Відзначається, що компанія планує освоїти сегмент мобільних ігор.

загрузка...