Samsung Galaxy Xcover 5 надійде у продаж вже наступного тижня

Очікується, що вже скоро надійде у продаж новий Samsung Galaxy Xcover 5, попередник якого, Xcover 4, був випущений ще в березні 2017 року. Деякі магазини вже приймають попередні замовлення на смартфон.

Samsung Galaxy Xcover 5 надійде у продаж вже наступного тижня - today.ua

За останні декілька років лінійка смартфонів Samsung сильно змінилася, проте південнокорейський гігант вважає, що серія Xcover потребує продовження. Новий смартфон під назвою Galaxy Xcover 5 отримав сертифікацію Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC).

Смартфон Samsung проходить під модельним номером SM-G398FN/DS, з документів FCC зрозуміло, що телефон буде поставлятися з акумулятором ємністю 2800 мА/год, що досить небагато за сучасними стандартами. У плані ємності акумулятора новинка не відрізняється від свого попередника.

В FCC немає подробиць, що вказують на апаратне забезпечення Galaxy Xcover 5, проте GeekBench повідомляє, що пристрій було побудовано на базі однокристальної системи Exynos 7885. Обсяг оперативної пам’яті - 3 ГБ, тому вбудованої флеш-пам’яті має бути не менше 32 ГБ. Протестований смартфон працює під управлінням операційної системи Android 9 Pie і, ймовірно, має оболонку One UI.

Samsung Galaxy Xcover 5 надійде у продаж вже наступного тижня

Один з голандських магазинів вже приймає попередні замовлення на смартфон під назвою Xcover 4S за ціною 250 євро, при цьому датою виходу пристрою значиться 4 червня 2019 року.

Раніше повідомлялось, що Samsung Galaxy S9 впав у ціні до рекордного мінімума.