Samsung Galaxy Note 10 вразив покупців своєю унікальністю

777
Samsung Galaxy Note 10 вразив покупців своєю унікальністю - today.ua

Смартфон Samsung Galaxy Note 10 вразив своїх покупців унікальністю. Флагманський телефон отримав безліч різних особливостей, однією з яких стала четверта основна камера на тильній частині корпусу, яка отримала 5-кратний оптичний зум.

Новинка в особі Samsung Galaxy Note 10 зможе похвалитися 8/12 ГБ оперативною і 256/512/1024 ГБ постійною пам’яттю.

Флагман Samsung Galaxy Note 10 може похвалитися підтримкою технології дуже швидкої зарядки, яка виявиться однією з найбільш ефективних на ринку.

Якщо смартфон Samsung Galaxy S10 підтримує зарядку потужністю 25 Вт, то у нового південнокорейського телефону топового рівня цей показник виявиться значно вище, і саме це дозволить йому вразити всіх покупців, адже зараз лише новітні китайські гаджети, здатні заряджатися потужністю 40 Вт або навіть 50 Вт. Також стало відомо, що Samsung Galaxy Note 10 будуть оснащені батареями підвищеної ємності. Для підзарядки в смартфоні Galaxy Note 10 передбачений інтерфейс USB Type-C.

Компанія Samsung також має намір організувати новий ексклюзивний сервіс для власників пристроїв сімейства Galaxy. Відзначається, що компанія планує освоїти сегмент мобільних ігор.

Раніше Samsung Electronics представив дві нові моделі фотосенсорів для смартфонів.

загрузка...