Садовий зустрічався із Зеленським: про що говорили

913
Садовий зустрічався із Зеленським: про що говорили - today.ua
Фото: korrespondent.net

Мер Львова Андрій Садовий розповів, що буквально кілька днів тому зустрічався з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським у Києві. Садовий запевняє, що говорив із Зеленським про майбутнє України.

“Правда, ми домовилися про зустріч ще заздалегідь. Говорили про майбутнє України. Володимир має сьогодні досить високий рейтинг, тому мені важливо розуміти, що він думає, якими будуть його кроки”, – розповів Андрій Садовий.

Мер Львова Андрій Садовий сказав, що Володимир Зеленський йому нічого не пропонував і не просив про підтримку. За словами Садового, у нього була “досить світоглядна розмова” із Зеленським.

“Ми пили собі каву, я йому розповідав про зустрічі в Одесі з Куртом Волкером, про свою розмову з Дональдом Туском. Він мені розповідав, що пан Курт приїжджав до нього з послом США. Тобто це була просто приємна розмова”, – стверджує Андрій Садовий, який 1 березня зняв свою кандидатуру на виборах президента, щоб підтримати екс-міністра оборони Анатолія Гриценка.

До речі, напередодні політики Садовий і Гриценко зустрілися в одному з київських ресторанів. Експерти висувають припущення, що Садовий і Гриценко домовилися про співпрацю під час парламентських виборів, які пройдуть восени 2019 року.

Раніше лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий прокоментував передвиборчі обіцянки Юлії Тимошенко та закликав лідера “Батьківщини” зняти свою кандидатуру з виборів на його користь.

загрузка...