Зимова дієта для молодих матусь: як одягти улюблену сукню до 8 березня

Спеціальні розвантажувальні дні на кефірі та фруктах допоможуть молодим матусям і всім представницям прекрасної статі одягти "ту саму" сукню та схуднути вже до 8 березня.

Зимова дієта для молодих матусь: як одягти улюблену сукню до 8 березня - today.ua

Схуднення до 8 березня гарантовано, якщо вже зараз оберете слідувати розвантажувальним дням на фруктах і молоці, які є низькокалорійними і містять всі необхідні для годування елементи.

«Для молодих мам особливо важлива дієта через 2 місяці після пологів, проте за статистикою ВООЗ лише 10% з них можуть зробити це без допомоги», - зазначають дієтологи.

Зимова дієта передбачає розвантаження 1 раз на 5 днів. В інший час можна продовжувати ласувати кашами, м'ясом і овочевими супами, важливими для підтримки загального здоров'я та лактації.

Головна закуска для молочного дня - сирне суфле, всього - 71 ккал.

Також схуднення гарантоване, бо розвантажувальний день на молоці містить низькопроцентний кефір, сир, бринзу.

Слід харчуватися дрібно по 5 разів на день і не з'їдати понад 300 г молочного за раз. Так, калорійність залишатиметься в межах 1200.

Дієта пропонує, щоб день молочного розвантаження ви чергували з фруктовим. У ці дні насититеся вітамінами A, B, C, E, PP і групою корисних мікроелементів - калієм, магнієм, залізом.

Зимова дієта для молодих матусь: як одягти улюблену сукню до 8 березня
У фруктові дні дозволені будь-які плоди, спираючись на індивідуальні реакції організму. Схуднення можливо швидким, якщо вживати кисло-солодкі яблука, банани, персики, хурму і гранат в об'ємі не більш як 250-300 г за раз. Також дієта рекомендує, що слід не уникати ягід, сушеного інжиру та кураги.

Нагадаємо, дієтологи запропонували спеціальну дієту для тих, хто не може відмовитися від мучного та солодкого.

ДЖЕРЕЛОversiya.info