Трагедія в Києві: п'яний офіцер в ДТП тяжко травмував трьох дівчат, одна з них втратила ноги - фото 18+

Мережу сколихнула звістка про ДТП, опублікована відділом комунікації поліції Києва. У повідомленні говориться, що в ДТП на території військової частини, розташованої на вулиці Зоологічній, водій автомобіля "Тойота Пріус" скоїв наїзд на трьох дівчат-курсанток. Дівчата стояли біля адміністративної будівлі.

Трагедія в Києві: п'яний офіцер в ДТП тяжко травмував трьох дівчат, одна з них втратила ноги - фото 18+ - today.ua

В інформації поліцейських також повідомляється, що всі три дівчини отримали переломи кінцівок і були госпіталізовані в лікарню. Перевірка на алкотестері показала, що 46-річний водій був п'яний, поліція затримала його.

Трагедія в Києві: п'яний офіцер в ДТП тяжко травмував трьох дівчат, одна з них втратила ноги - фото 18+ Більш ніяких подробиць в повідомленні поліції немає. Подробиці цього злочину і страшні фото з місця події опублікували в Facebook-акаунті dtp.kiev. Виявляється, на дівчат наїхав п'яний майор, який не зміг, очевидно, через свій стан, впоратися з керуванням автомобілем.

Трагедія в Києві: п'яний офіцер в ДТП тяжко травмував трьох дівчат, одна з них втратила ноги - фото 18+ Три 23-річні дівчини-курсантки прийшли, щоб отримати військову форму. Вони стояли на сходинках ганку, розмовляючи між собою. У цей час п'яний майор (викладач військового коледжу) не упорався зі своєю машиною і налетів на ганок. Дві дівчини отримали важкі переломи ніг, третій - не пощастило найбільше. Очевидно, вона стояла на сходинку нижче від своїх подруг. Страшним ударом їй буквально розчавило ноги. Лікарі були безсилі що-небудь зробити. Щоби зберегти дівчині життя, вони змушені були ампутувати їй в лікарні обидві ноги.

Трагедія в Києві: п'яний офіцер в ДТП тяжко травмував трьох дівчат, одна з них втратила ноги - фото 18+ У Facebook також повідомляють, що командування військової частини намагається зам'яти цю історію і не надавати їй розголосу. Однак публікація в Мережі вже викликала великий резонанс. Люди вимагають найсуворішого покарання п'яному злочинцеві, а також закликають парламент і президента відновити кримінальну відповідальність за водіння в нетверезому вигляді.

Нагадаємо, в трагічній ДТП під Полтавою з усієї родини вижила тільки жінка. Її чоловік і двоє маленьких синів загинули на місці.