Зеленський розповів українцям, як вибори в США вплинуть на ситуацію в нашій країні

Володимир Зеленський розповів, як вибори в США здатні вплинути на ситуацію в Україні. Про це він, зокрема, говорив у своєму другому відеозверненні, записаному з лікарні.

Зеленський розповів українцям, як вибори в США вплинуть на ситуацію в нашій країні - today.ua

Як відомо, кілька днів тому у Володимира Зеленського виявили коронавірус, і він пішов у самоізоляцію, але продовжує працювати, перебуваючи в клініці "Феофанія", де є спеціально обладнана палата, оснащена всіма засобами зв'язку.

Судячи з бадьорого вигляду гаранта, почувається він непогано, і коронавірус не став для нього великою перешкодою для виконання функцій глави держави. У своєму другому зверненні до українців Володимир Зеленський говорив про коронавірус, карантин вихідного дня і вибори в США. Зокрема, про те, який стосунок вони мають до України, і наскільки наша країна обрала вірну позицію у ставленні до виборів американського гаранта.

"Почну з теми, яка, судячи зі стрічки в Фейсбук, цікавила наших громадян не менше, ніж власні місцеві вибори. Це вибори президента в Сполучених Штатах Америки. При чому тут Україна? Правильно. Абсолютно ні при чому. І це і є наша перемога ", - заявив Зеленський.

При цьому він заявив, що деякі наші співгромадяни всіляко намагалися втягнути українську владу в протистояння між американськими претендентами, прямо таки мріяли, щоби Зеленський та його команда припустилися помилки в цій тонкій дипломатичній грі.

"Але Україна гідно пройшла цей шлях і, незважаючи ні на що, зберегла незмінну, двопалатну підтримку США, - підкреслив український гарант і, не стримавшись,"скромно" додав: - Можливо, це трохи пафосно, але Україна об'єднує Сполучені Штати".

Втім, пафосно це звучить лише на перший погляд, бо якщо врахувати минулорічний скандал із телефонними дзвінками Трампа тоді ще новообраному і зовсім "необстріляному" президенту Зеленському, то Україна ще тоді несподівано опинилася в епіцентрі світової політики. І не дивно, що з тих пір до Зеленського, як і до нашої країни в цілому, була прикута пильна увага і соратників Трампа, і однопартійців Байдена.

Правда дехто вважає проколом передчасне привітання Байдену від Зеленського з перемогою на виборах. Втім, і його попередник також привітав Джо Байдена з перемогою. Тому якщо прокол і був, то прокололися обидва.