Зеленський розповів, що буде з кредитами Україні від МВФ через рішення Конституційного суду

Президент Володимир Зеленський розповів, що буде з кредитами Україні від міжнародних фінансових організацій через скандальне рішення Конституційного суду, яке нівелює антикорупційне законодавство.

Зеленський розповів, що буде з кредитами Україні від МВФ через рішення Конституційного суду - today.ua

Нагадаємо, йдеться про рішення КСУ, яким він скасував доступ до електронних декларацій чиновників, а також скасував кримінальну відповідальність за неправдиве декларування. Цим рішенням Конституційний суд завдав нищівного удару по антикорупційній реформі, яка і без того просувається в Україні з величезним скрипом.

Про те, якими наслідками може загрожує Україні це рішення КСУ, президент розповів в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV. Зеленський розповів, що буде з кредитами Україні від МВФ через рішення Конституційного суду Володимир Зеленський говорить, що українська влада отримала недвозначний сигнал від МВФ про те, що ніякої місії від МВФ не буде, а відповідно, ніякої співпраці не буде також. Це при тому, що Україна сьогодні, як ніколи, гостро потребує фінансової підтримки міжнародних організацій.

"Ми отримали сигнал від МВФ: ніякої співпраці не може бути, ніякої місії не буде. А що значить, не буде місії? Нам потрібна допомога від наших партнерів. Такі ж сигнали ми отримали від Світового банку і "Великої сімки", - говорить президент .

Тому гарант вважає, що КСУ потрібно розпустити і якомога швидше. Це буде найменшим злом для України, вважає президент. Однак Верховна Рада не підтримала законопроект Зеленського про достроковий розпуск КСУ. Мовляв, він суперечить закону.

Слушну пораду главі держави дав журналіст Дмитро Гордон. Він запропонував "нацькувати" на Конституційний суд СБУ. Гордон вважає, що на багатьох, якщо не на всіх, суддів з КСУ можна знайти компромат, який змусить їх самих подати у відставку.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua