Заворотнюк зовсім не хвора: близький друг сім'ї зробив провокативне зізнання

Анастасія Заворотнюк, як і раніше, залишається однією з найбільш обговорюваних особистостей. Про здоров'я "прекрасної няні" за останній рік написано терабайти інформації. Та якщо вникнути у цей весь потік, то виявиться, що відомо не так вже й багато. Причому усі ці відомості уривчасті і не достовірні.

Заворотнюк зовсім не хвора: близький друг сім'ї зробив провокативне зізнання - today.ua

Якщо їх узагальнити, то достовірно можна сказати лише одне: Анастасія Заворотнюк раптово зникла з поля зору публіки наприкінці торішнього літа. Незабаром у Мережу просочилася звістка, що актриса серйозно хвора, і що у неї виявили рак головного мозку. Тоді ж уся осінь пройшла в чутках про лікування та стан здоров'я актриси. В одних джерелах повідомляли, що Анастасії стало легше, в інших писали, що її вже таємно поховали.

Доволі суперечливі відомості про здоров'я "прекрасної няні" надходять і з початку нинішнього року. При цьому сім'я актриси відмовчується і нічого не повідомляє про те, що відбувається із Заворотнюк, а також майже не коментує жодних чуток.

По суті ніяких відомостей про стан здоров'я актриси не вдалося почерпнути і від її дочки Анни, яка більше місяця тому стала проявляти активність в Мережі. На всі питання про стан матері дівчина відповідає розлогим: "Ми молимося".

Втім, останнім часом у Мережу просочилася інформація, що Анастасії все ж стало краще, і вона йде на поправку. Шанувальників актриси ця новина, звичайно, дуже обрадувала, а от хейтери ще більше упевнились у своєму припущенні, що жінка й не була хвора.

Підстави для цього є. Якщо у неї дійсно гліобластома, як неодноразово писали у ЗМІ, то у світовій медицині це захворювання вважається невиліковним. Хоча, звичайно, всі щиро бажають актрисі вилікуватися і бути здоровою.

Заворотнюк зовсім не хвора: близький друг сім'ї зробив провокативне зізнання

Припущення тих, хто не вірить, раптово підтвердив приятель чоловіка Анастасії, Петра Чернишова. Він нібито розповів, що між подружжям вийшла велика сварка через зраду дружини. Мовляв у неї був адюльтер із впливовим чеченським бізнесменом. Це сталося раніше, однак Петро Чернишов дізнався про зраду лише в минулому році. Через це виник скандал. І Анастасія нібито "пішла в підпілля", щоб оговтатися після сварки з чоловіком.

Втім, така версія виглядає дуже сильно притягнутою за вуха. Не може бути, що дорослій жінці, загартованій попередніми трьома шлюбами, знадобився майже рік життя, щоб оговтатися після розриву з четвертим чоловіком. Та й жодного розриву, судячи з усього, не було.

Петро Чернишов, як і раніше, зі своєю сім'єю, і кажуть, весь час проводить біля своєї хворої дружини, яка всупереч досвіду світової медицини, усе-таки йде на поправку.

Субсидію отримати стане складніше: Кабмін посилив вимоги
Субсидія в Україні стає все менш доступною. Уряд посилює підходи до її призначенням. Так, у новому проекті постанови, затвердженому Кабміном, посилюют...
Астрологи назвали найтурботливіші знаки Зодіаку
Кожна людина здатна проявляти турботу і підтримку своїй близькій людині, і навіть перехожому, якого бачить уперше. Однак є п'ять знаків Зодіаку, у яки...
Дружина Комарова перехворіла на коронавірус і розповіла, як перенесла хворобу
Дружина Дмитра Комарова отримала чергову корону, ось тільки не розкішну прикрасу на голову, а вірусну інфекцію. Колишня королева краси Олександра Куче...
Пільговий проїзд: стало відомо, скільки поїздок будуть оплачувати українцям
В Україні хочуть монетизувати пільговий проїзд. Тобто, за проїзд пільговиків не будуть оптом розплачуватися з перевізниками з бюджету, а кожен пільгов...
Стало відомо, скільки українців отримують пенсії більше 70 тис. гривень
Стало відомо, скільки громадян України отримують найвищі пенсії. Їх виявилося трохи більше 3,5 тисяч людей. Пенсійний фонд опублікував дані про одержу...