Заправити авто з ГБО стало дешевше

За минулі святкові та вихідні дні (30 квітня–4 травня) в Україні вартість автогазу на заправках знизилася на 10-45 копійок за літр. Зараз середня ціна палива для авто з ГБО становить 8,33 грн за літр.

Заправити авто з ГБО стало дешевше - today.ua

Найпомітніше автогаз подешевшав на заправках мереж «Автотранс», ОККО, WOG, SOCAR і KLO – на 50, 44, 41, 41 і 30 копійок за літр відповідно. Ще дев'ять операторів роздрібного паливного ринку на минулих вихідних теж знизили вартість автогазу.

Власники автомобілів на ГБО найдешевше можуть заправитися на станціях мереж «Авантаж 7» і Motto. Там автогаз зараз продають за ціною 7,05 і 7,43 грн за літр відповідно.

Деякі експерти вважають, що українські АЗС можуть ще більше знизити вартість скрапленого газу. Правда, багато чого буде залежати від того, коли в Україні скасують карантин.

Між тим, 30 квітня–4 травня на українських АЗС подешевшали також бензин і дизельне паливо. Зараз середня ціна бензину А-92 становить 21,11, бензину А-95 – 22,11, а ДП – 21,57 грн за літр. На цінову політику великий вплив мають мережі, які працюють в економ-сегменті.

ДЖЕРЕЛОEnkorr.com.ua