Загадкова загибель співробітниці посольства США в Києві: версії правоохоронців

У Києві поліція почала розслідування за фактом загадкової загибелі співробітниці американського посольства. Непритомну жінку вчора виявили в лісопарковій зоні в районі залізничних колій на вулиці Толбухіна, повідомляє прес-служба столичної поліції.

Загадкова загибель співробітниці посольства США в Києві: версії правоохоронців - today.ua

Її знайшли випадкові перехожі. Вони ж і повідомили в поліцію. Прибулі на місце оперативники виявили, що потерпіла ще жива, її негайно відправили до лікарні. Але там, не приходячи до тями, жінка померла.

При огляді речей, які були при ній, виявили посвідчення співробітниці американського посольства, видане на ім'я Санвер Нікаело. У жінки була виявлена глибока рана, глибиною близько 4 сантиметрів, в потиличній частині голови.

У поліції розглядають дві версії того, що сталося. За однією версією жінка була в навушниках і не почула потяга, який її зачепив. За іншою версією її побили, що спричинило смерть потерпілої.

Загадкова загибель співробітниці посольства США в Києві: версії правоохоронців Хоча схоже, що поліцейські все ж більше схиляються до другої версії. Кажуть, що до побиття жінки може бути причетний високий чоловік віком від 30 до 40 років. Його зріст близько 190-200 сантиметрів. Він був одягнений у чорні шорти, темно-сині кросівки і футболку. Ще кажуть, що у підозрюваного темне волосся, яке з боків коротко підстрижене. Поліція шукає цього чоловіка.

Тим часом, посольство США обмежилося стриманим повідомленням з приводу смерті своєї співробітниці.

"З невимовним сумом повідомляємо про смерть американки з персоналу Посольства США в Україні. Зараз посадові особи Посольства США в Києві працюють з органами влади для з'ясування обставин смерті", - пишеться в повідомленні посольства.

Нагадаємо, в серпні посольство США виставило на продаж в Україні три своїх автомобіля на єврономерах. Повідомлялося, що машини в хорошому стані, ось тільки після покупки їх доведеться розмитнити.