Ірина Білик розповіла про зйомки в еротичних сценах: “Це всього лише робота“

Українська співачка Ірина Білик висловила свою думку про те, чи можуть зніматися заміжні жінки або одружені чоловіки в еротичних сценах. Про це співачка написала у своєму блозі на сторінці у Instagram. Цікаво, може на такі міркування її навів недавній скандал з Христиною Асмус, яка знялася в дуже відвертій сцені.

Ірина Білик розповіла про зйомки в еротичних сценах: “Це всього лише робота“ - today.ua

"Останнім часом дуже багато хайпу на рахунок заміжніх акторів і актрис, які знімаються в еротичних сценах. Хотіла обговорити з вами цю тему. Особисто я вважаю, що для артиста це просто робота, образ, який жодним чином не перетинається з реальним життям", - зазначила співачка.Ірина Білик розповіла про зйомки в еротичних сценах: “Це всього лише робота“

Артистка вважає, що такі зйомки – це всього лише робота і якщо цього вимагає постановка, то потрібно підійти до своєї ролі з усією відповідальність і головне, не переграти. Також Ірина Білик уточнила, що це не стосується "порно індустрії".

Одні користувачі підтримали Білик в її міркуваннях, інші – залишилися при своїй думці, що це дуже вульгарно.

Раніше ми писали про те, що екстравагантна українська співачка Ірина Білик поділилася з шанувальниками рідкісним знімком з мамою.

Також ми повідомляли, що практично місяць тому 49-річна артистка розповіла про смерть близької людини - батька Миколи Семеновича Білика. Папа виконавиці пішов з життя в день свого народження.

ДЖЕРЕЛОkp.ua