Вірус – така ж форма життя, як і будь-яка інша. І якщо вже цей ворог потрапив у наш організм, то краще зустріти його у всеозброєнні. А єдина ефективна зброя проти цієї напасті – наш імунітет.
Імунітет, звичайно, залежить від безлічі факторів, однак дуже велику роль у ньому грає наше харчування. Зараз усі змітають з полиць магазинів імбирний корінь і лимони, які, звичайно, відразу підскочили в ціні. Безумовно, ці компоненти дуже гарні для підвищення імунітету, однак не лише вони здатні дати захисні сили нашому організму.
На полицях супермаркетів скромненько лежать й інші союзники нашого організму у цій непростій війні.
Йогурти і всі молочнокислі продукти
Популярні зараз
Українці без “Дії“ можуть отримати “тисячу Зеленського“ через банки
Українці назвали умови для переговорів із Кремлем
В Україні банки домовилися запровадити ліміти на перекази з картки на картку
Українських школярів запропонували залишати вчитися на другий рік
Всі молочнокислі продукти були й залишаються одним із головних вартових нашого здоров'я. Навіть ті йогурти, в яких містяться консерванти, все одно здатні налагодити нормальну роботу нашої травної системи. А це – запорука успішного засвоєння вітамінів і здоров'я всього організму. В них міститься вітамін D, який додасть сил вашій імунній системі. Тому подбайте про те, щоби на вашому столі щодня було хоча б щось із кисломолочних продуктів.
Мигдаль
Мигдальні горіхи вважаються ласощами. І тим не менш, вони не тільки смачні, але й надзвичайно корисні. Мигдаль – це справжнє джерело вітаміну Е. А він, у свою чергу, дуже зміцнює організм. Не відмовляйте собі в задоволенні погризти смачні горішки. Вони також будуть вашим союзником у боротьбі з вірусами.
Морква
Скромний овоч, який є в будь-якому продовольчому магазині і який коштує в десять разів дешевше за лимони – морква. Цей овоч – прекрасний чистильник нашої крові від шкідливих домішок. До того ж він росте в землі. Тому його не обробляють різними захисними хімічними засобами, якими можуть обробляти інші дари полів і садів. Морква – справжній скарб для наших судин і кісткового мозку. Не відмовляйте собі в такому доступному і недорогому задоволенні. До речі, морква зберігає частину своїх корисних властивостей і після приготування. Однак найкраще вживати її у свіжому вигляді: тертою або навіть цілою. Хрумтіть на здоров'я!
Нагадаємо, при весняному авітамінозі дуже корисні овочеві салати. Компоненти, що входять до них, також здатні зміцнити наш імунітет. При цьому тибетські ченці рекомендують у кожен овочевий салат додавати один безцінний фрукт.