Вибори в Україні: битва за владу все ще триває, остаточних результатів немає, - ЦВК

Місцеві вибори в Україні, що відбулися ще 25 жовтня, ніяк не можуть завершитися. Незважаючи на те, що понад 99% результатів вже оголошені, точково залишаються ще деякі місцеві ради, в яких досі не оголошені офіційні результати голосування.

Вибори в Україні: битва за владу все ще триває, остаточних результатів немає, - ЦВК - today.ua

"Ще не встановлені результати виборів депутатів 2 обласних, 2 районних, 5 міських, 2 селищних рад та 6 міських і 1 селищної глав", - інформує прес-служба ЦВК.

Затримка з офіційним оголошенням переможців пов'язана з тим, що в деяких випадках результати виборів ще оскаржуються в судах, а також на окремих ділянках повторно підраховують голоси. Вибори в Україні: битва за владу все ще триває, остаточних результатів немає, - ЦВК На вечір вчорашнього дня, 11 листопада, вже були відомі результати виборів в 99,24% місцевих рад і 99,51% мерів (обраних сільських і селищних голів, а також мерів міст.

В той же час ЦВК нагадує, що вона не встановлює результати виборів, а лише розміщує вже встановлені на своєму сайті. Згідно з Виборчим кодексом України, встановлювати результати повинні територіальні виборчі комісії. Вони ж мають опублікувати їх у ЗМІ не пізніше, ніж на п'ятий день після з'ясування результатів.

"Таким чином розміщені на офіційному сайті ЦВК результати місцевих виборів не можна вважати офіційними, вони носять виключно інформаційний характер", - резюмує ЦВК.

Нагадаємо, у США Трамп також налаштований битися з Байденом, який одержав перемогу на виборах, "до останньої краплі крові". Він стверджує, що люди Байдена вкрали у нього перемогу. Байден, у свою чергу, заявив, що поведінка Трампа - це ганьба. Все одно він змушений буде визнати свою поразку.