Волочкова показала, чим рятується від вірусів: “Роздяглася догола і пригорнула до себе...“

Волочкова показала, чим рятується від вірусів: “Роздяглася догола і пригорнула до себе...“ - today.ua

Анастасія Волочкова впевнена, що ніякий коронавірус їй не страшний. Балерина знайшла свій спосіб захисту від вірусів і вважає, що він безвідмовний. Перебування в російській лазні вона поєднує з крижаною купіллю. Таким чином, вважає Анастасія, підвищується імунітет, і ніяка хвороба до неї не чіпляється.

Так, днями Волочкова в черговий раз порадувала своїх підписників знімком у стилі ню. Причому своє "ню" Анастасія прикрила лише осколками льоду, які тримала в руках біля грудей. При цьому вона стоїть у великій бочці, наповненій водою, а на поверхні цієї води (бррр!) плавають дрібні крижинки.

"Трошки холодно. В моїй купелі Лід замерзає природним чином. Особливо, коли морозно. А взагалі крижана купіль-прекрасний захист не лише від коронавірусів, але й від божевілля і нерозсудливості багатьох людей і від будь-якого негативу", - підписала свій знімок Анастасія Волочкова.

https://www.instagram.com/p/B91FjFYoeuo/

Коментарі до фото балерина, як зазвичай, закрила. Тому ніхто не зміг розділити з нею захоплень із приводу крижаної купелі. А заодно ніхто не давав ніяких порад, як треба по-справжньому берегти тіло і душу від усяких недуг.

Втім, Анастасія Волочкова порад не потребує, адже на наступному знімку вона наочно продемонструвала, що її спосіб запобігання вірусам ефективний. Вона показала електронний градусник, який відобразив її температуру – 36,5 градуса.

"У нашому улюбленому @novahoff.hotel при вході у всіх перевіряють температуру. Мій один градус залишився в крижаній Купелі. Приїжджайте до нас! У нас тут ніякого вірусу немає, крім добра, гостинності, радості..." – прокоментувала своє фото Волочкова, доповнивши коментар рекламою цього чудового місця, в якому можна поміряти температуру і не тільки.

https://www.instagram.com/p/B92M3BvI-Dj/

Тим часом, балерина посилено готується до свого спектаклю "Балерина в Зазеркалье", який повинен відбутися в Санкт-Петербурзі вже 6 квітня. Втім, чи буде вистава, невідомо. Адже коронавірус вже вніс свої корективи у концертні афіші багатьох артистів і ще, очевидно, їх підкоригує. Але поки Анастасія Волочкова щосили рекламує свій майбутній виступ.

Там же, у рідному Пітері, Анастасія Волочкова має намір восени відсвяткувати своє весілля. Балерина вже навіть оголосила дату майбутнього торжества – 20 вересня 2020 року.

“По п'ять тисяч на пенсії“: українців зобов'яжуть погасити борги ПФУ зі своїх зарплат
Дефіцит Пенсійного фонду в 2021 році досягне 203,8 млрд грн. Щоб погасити заборгованість і не залишитися в один прекрасний момент без пенсії, українці...
В Україні будуть продавати житло за доступними цінами: Кабмін вирішив допомогти українцям
Кабінет міністрів України вирішив зробити українцям приємний сюрприз. Уряд має намір скасувати сплату пенсійного збору при купівлі квартири. Завдяки ц...
В Україні магазини не будуть приймати старі купюри: що робити покупцям
Грошова реформа в Україні продовжує реалізовуватися. НБУ, як і обіцяв, з 1 жовтня 2020 р, виводить з ужитку старі паперові купюри, які були випущені д...
ПриватБанк скасовує комісію за частину своїх послуг: що зміниться в роботі банку з 1 жовтня
ПриватБанк вимушено змінює умови надання деяких своїх послуг. Зокрема, фінустанова знижує тарифи на комісію як для індивідуальних користувачів, так і ...
Долар росте - ціни піднімаються: експерти назвали товари, які стрімко дорожчають
Через коливання курсу долара, який в останні місяці тільки набирає обертів, деякі продукти на ринку подорожчали. Особливо піднялися в ціні сезонні ово...