Волочкова знову ризикує не вийти заміж: цього разу втрутився коронавірус

Волочкова знову ризикує не вийти заміж: цього разу втрутився коронавірус - today.ua

Анастасія Волочкова, яка в січні відгуляла своє 44-річчя, ризикує знову не вийти заміж. Справа в тому, що, незважаючи на своє бурхливе життя і безумовний успіх у чоловіків, балерина ще жодного разу не побувала в законному шлюбі.

У неї, правда, ще в 2007 році було весілля з батьком її дочки, бізнесменом Ігорем Вдовіним. Але, як згодом виявилося, той шлюб був фіктивним. І ось лише восени 2020 року Волочкова, нарешті, має намір зв’язати себе узами законного шлюбу.

Своє одруження із загадковим коханим балерина планує на вересень. Анастасія Волочкова раніше розповідала журналістам, що вона хоче відсвяткувати цей процес на набережній річки Мойки у Санкт-Петербурзі.

Однак тепер коронавірус може втрутитись у її райдужні плани. Про це балерина розповіла в ефірі програми “Ти не повіриш!” на каналі НТВ.

Через те, що Анастасія вперто не показує свого коханого і не називає його імені, у багатьох виникли сумніви в його існуванні. І зараз заяву Анастасії про можливий зрив весілля, багато визнали як слушний привід, під яким можна подати той факт, що одруження не відбудеться.

Однак Волочкова не так стурбована можливим скасуванням весілля, як тим, що зараз через карантин зірвані гастролі, і учасники її вистави залишилися без заробітку.

“Мені мої артисти кажуть: “Ми без зарплати залишилися”. Мені їх утримувати немає на що. Удар, звичайно, всім артистам завдано по кишені”, – зізнається співачка.

При цьому вона все ж сподівається, що найближчим часом все владнається, і життя піде за звичним розкладом. А своїх співвітчизників Анастасія Волочкова закликала не панікувати через коронавірус і не скуповувати продукти в супермаркетах. Росія, вважає зірка, багата країна, і продуктів вистачить на всіх.

Сама ж Волочкова впевнена, що її коронавірус не здолає. Потрібно лише дотримуватися правил особистої гігієни, упевнена балерина.

“Просто до абсурду все це довели. Треба всього лише мити руки, підмиватися. Митися в душі. Мене рятує, наприклад, російська лазня і крижана купіль. Я ніколи не хворію. Застуди мене не беруть”, – говорить Анастасія.

Нагадаємо, днями Анастасія Волочкова похвалилася знімком, на якому вона знялася гола з притиснутими до грудей шматками криги. При цьому балерина стоїть в бочці з крижаною водою.

Пугачова блиснула другим підборіддям і пухкими щічками
Алла Пугачова привітала свого давнього друга і практично однолітка Володимира Винокура з його 72-річчям. Артисти дружать ще з молодості і їх об’єднують десятиліття спільних спогадів....
Група крові і діабет: кому найбільше загрожує розвиток захворювання
Група крові може впливати на схильність людини до певних захворювань та на стан здоров’я в цілому. Зокрема, за групою крові можна визначити схильність людини до...
Які продукти категорично не можна готувати в мультиварці
Мультиварка стала незамінним атрибутом в тих сім’ях, де необхідно готувати кожен день, а часу на це катастрофічно не вистачає. Однак, далеко не всі продукти після...
Сало не шкодить здоров’ю і фігурі: розвінчано міф про улюблений український продукт
Сало вважається дуже калорійним продуктом, вживання якого провокує появу зайвої ваги. Але медики зазначають, що при правильному вживанні сало не тільки не нашкодить фігурі, а...
Кіркоров не залишив сумнівів щодо своєї орієнтації: ось чому артист не любить жінок у рожевих кофтинках
Філіп Кіркоров – не лише визнаний король російського шоубізнесу, але й одна з найбільш обговорюваних особистостей. Зокрема, шанувальникам багато років не дає спокою сексуальна орієнтація...