Війна адвоката Михайла Єфремова з дочкою актора: сталося те, чого ніхто не очікував

Війна адвоката Михайла Єфремова з дочкою актора: сталося те, чого ніхто не очікував - today.ua

Адвокат Михайла Єфремова та його дочка від четвертого шлюбу, Анна-Марія, затіяли між собою війну за вплив на самого актора. Ніхто не міг передбачити такого повороту подій, однак захисник актора і його дочка жорстко зіткнулися між собою. Про це сам адвокат Ельман Пашаєв розповів в інтерв'ю виданню "Подъём".

Ельман Пашаєв, який захищає інтереси Єфремова, розповів, що висунув вимогу дочці актора – не заважати його адвокатській роботі. 20-річна дівчина чомусь думає, що вона розбирається в юридичних тонкощах справи краще, ніж адвокат з багаторічним стажем, і тепер намагається піддати сумніву все, що робить Пашаєв. Озброївшись на адвоката, дівчина явно грає на публіку.

Війна адвоката Михайла Єфремова з дочкою актора: сталося те, чого ніхто не очікував Анна-Марія Єфремова

"Вона хто в кримінальній справі? На публіку працювати не треба, не треба виставляти себе хорошою. Я їй раджу, щоб займалася своєю справою", - сказав Пашаєв.

Крім того, захисник Єфремова дав свою оцінку вимогам родичів загиблого водія Сергія Захарова. Пашаєв каже, що за двадцять років своєї адвокатської практики не бачив такого. Він назвав поведінку родичів "брудною грою".

"Те, що вони просять, цього не буде. Дуже брудна гра йде з їхнього боку. Це неподобство. Я за 20 років такого не бачив. Це битва йде: собак, кішок, сусідів — все село хочуть, щоб визнали потерпілими, щоб вибивати гроші з Єфремова", - говорить захисник.

При цьому він помітив, що в нормальній сім'ї зазвичай домовляються, що одна людина бере на себе роль потерпілого. Він отримує компенсацію і потім ділить її між членами сім'ї. Тут же всі змагаються один із одним, хто з них постраждав більше. Тобто, йде зажерлива і неприхована битва за гроші. А смерть батька і брата для них не більше, ніж несподіване джерело наживи, з якого кожен хоче отримати для себе якомога більше вигоди.

"Кожен б'ється зі своїм адвокатом, щоб його визнали потерпілим", - зауважив Пашаєв.

Цікаво, що матері загиблого водія фургона, Марії Захаровій, не присвоєний процесуальний статус потерпілої, хоча вона-то якраз постраждала в цій історії найбільше. Адже загиблий молодший син відвідував її кожні вихідні: привозив із міста продукти на весь тиждень і допомагав упоратися з необхідними господарськими справами.

Не отримала статусу потерпілої і цивільна дружина загиблого, Ірина Стєрхова. Незважаючи на те, що вони прожили разом 22 роки, Сергій Захаров залишався в юридичному шлюбі зі своєю другою дружиною. І тому саме вона має статус потерпілої.

Нагадаємо, адвокат Єфремова намагався представити справу так, ніби за кермом єфремовського джипа в момент аварії знаходилась інша людина. Однак експертиза точно встановила, що вів машину сам актор. На подушці безпеки і ремені знайшли його біоматеріали.

Українців змусять відзвітувати за кожну гривню: банки вимагають підтвердження джерела грошей
В Україні перевірятимуть кожен банківський переказ. Навіть за 150 гривень доведеться звітувати. При виявленні порушень накладатимуться значні штрафи. ...
Коли в Україні знову потеплішає: Наталка Діденко засмутила прогнозом погоди
Народний синоптик Наталка Діденко розповіла, коли в Україні знову потеплішає і припиняться дощі з грозами. За словами метеоролога, терпіти холод і вог...
У ВООЗ закликали до посилення карантину: ослаблення призвело до другої і третьої хвилі епідемії
У світі почалася друга хвиля пандемії коронавіруса. У деяких країнах другу хвилю захлеснула ще сильніша третя. До таких плачевних наслідків призвело п...
Названі ознаки фальсифікації виборів в Білорусі: “80% за Лукашенко не проголосували“
Поки Олександр Лукашенко святкує свою перемогу на президентських виборах в Білорусі, в країні тривають мітинги тих громадян, які не згодні з попередні...
Алкогольний напій, який діє на організм, як парацетамол
Невелика доза цього алкогольного напою допоможе забути про головний біль. Однак лікарі закликають не зловживати, інакше ви отримаєте зворотний результ...