У Франції 18-річний чеченець убив шкільного вчителя: що відомо про вбивцю

У Франції - знову кривава НП, і знову - вчинена ісламським радикалістом. У передмісті Парижа Конфлан-Сен-Онорін 18-річний юнак убив шкільного вчителя. Причому вбив страшно - відрізав йому голову.

У Франції 18-річний чеченець убив шкільного вчителя: що відомо про вбивцю - today.ua

У такий моторошний спосіб неадекват "помстився" викладачеві історії за те, що той на уроці демонстрував учням карикатури на пророка Мухамеда. Таким чином учитель хотів проілюструвати дітям тему свободи слова.

У Франції 18-річний чеченець убив шкільного вчителя: що відомо про вбивцю Звичайно, як тепер уже багато пишуть навздогін події, учитель не врахував сумний досвід журналу Charlie Hebdo, який п'ять років тому опублікував злощасні карикатури на пророка. Тоді двоє терористів увірвалися до редакції видання і вбили 12 людей. Однак і після цього видання не вгамовується, періодично публікуючи у себе подібний контент.

Скоріш за все, учитель не мав наміру образити почуття віруючих, просто хотів наочно показати, що свобода слова буває багатоликою. Втім, що він хотів проілюструвати, демонструючи карикатури на пророка, тепер уже не дізнається ніхто. А ось фінал цієї історії вийшов трагічний.

Молодик, відразу після вчиненого злодіяння, виклав фото відрізаної голови в Мережу - для науки всім іншим. Він же і взяв на себе відповідальність за скоєне.

"Я убив пса пекла!", - написав він у коментарі до страхітливого фото.

Незабаром вбивцю ліквідували поліцейські. Кажуть, правоохоронцям не залишалося іншого виходу, крім як убити його. Він був обмотаний поясом шахіда і вигукував екстремістські гасла. Як повідомляє видання Le Monde, поліцейські виявили у ліквідованого терориста (а це вбивство було класифіковано як теракт) документи, в яких зазначено, що йому 18 років, він чеченець і народився в Москві.

У Франції 18-річний чеченець убив шкільного вчителя: що відомо про вбивцю На місці трагедії в п'ятницю ввечері побував президент Франції Еммануель Макрон.

Нагадаємо, в липні цього року у французькому місті Нант підпалили старовинний собор Петра і Павла. Згодом знайшли палія. Ним виявився 39-річний виходець із Руанди, який служив у цьому соборі вівтарником. Мотивів свого вчинку чоловік пояснити не зміг.