Внучка Фокіна розповіла, що дідусь потрапив в ТКГ завдяки її дружбі з Єрмаком: “Андрюші потрібна була допомога“

Внучка першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна поділилася подробицями, як її 88-річний дідусь потрапив у ТКГ, що працює в Мінську, причому не просто потрапив, а отримав посаду заступника представника України в ТКГ. 34-річна Марія Фокіна каже, що Вітольд Павлович опинився у складі учасників переговорів завдяки її давньому знайомству і дружбі з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Цими одкровеннями дівчина поділилася в телешоу "Світське життя".

Внучка Фокіна розповіла, що дідусь потрапив в ТКГ завдяки її дружбі з Єрмаком: “Андрюші потрібна була допомога“ - today.ua

Вона каже, що, незважаючи на свій вік, її дідусь залишається людиною, яка має власний погляд на речі і власні судження. Його потенціал державного діяча не був реалізований, а тут з'явилася можливість ще послужити Україні.

Внучка Фокіна розповіла, що дідусь потрапив в ТКГ завдяки її дружбі з Єрмаком: “Андрюші потрібна була допомога“ За словами Марії, її дідусь навіть не припускав, що внучка водить тісне знайомство з нинішнім главою Офісу президента. І тут якраз з'явилася оказія їх познайомити.

"Андрюші (Андрію Єрмаку) якраз теж потрібна була допомога, допомога з ситуацією", - говорить Марія.

Щоб якось допомогти "Андрюші", вона познайомила з ним свого дідуся. Тоді ж вони колегіально вирішили, що дідусь візьме участь в переговорах у складі ТКГ.

"Це було нашим особистим рішенням, щоб дідусь почав займатися цим", - говорить Марія Фокіна.

Внучка Фокіна розповіла, що дідусь потрапив в ТКГ завдяки її дружбі з Єрмаком: “Андрюші потрібна була допомога“ При цьому 34-річна Марія уточнила, що знає 48-річного Андрія Єрмака вже давно, зі своїх 18 літ, і часто з ним бачиться. Вона також підкреслила, що її дідусь - людина не публічна, проте погодився на пропозицію Єрмака.

"Вони змогли знайти спільну мову, як закінчити цю війну", - каже онука.

Марія також прокоментувала дідове ставлення до того цькування, яке почалося на нього в Мережі після деяких його сміливих висловлювань щодо шляхів вирішення проблеми з Донбасом. Вона каже, що він не читає коментарів у Мережі і йому "м'яко кажучи, без різниці, що там про нього говорять".

Нагадаємо, Вітольд Фокін висловив ідею про загальну амністію на Донбасі, надання особливого статусу окупованим територіям і проведення там виборів. У свою чергу, глава МВС Арсен Аваков назвав ідеї Фокіна провокацією.

ДЖЕРЕЛОnews.liga.net