Володимиру Зеленському - 43: президент показав свій святковий ранок

Володимир Зеленський сьогодні, 25 січня, відзначає свій 43-й день народження. З нагоди свята президент опублікував ранкове селфі у спортзалі. Президент знявся у спортивній формі на фоні тренажерів.

Володимиру Зеленському - 43: президент показав свій святковий ранок  - today.ua

"7 на годиннику. 43 по паспорту. 30 в душі ????" - підписав іменинник своє фото.

Підписники тут же взялися коментувати знімок. Як і слід було очікувати, коментарі під фото - не лише вітальні. Багато хто нагадав президенту про комунальні тарифи і не виконані передвиборні обіцянки. Причому, у коментарях багато підписників не лише звертаються до Володимира Зеленського, але й полемізують між собою.

"Молодий тигр", - підписав фото явний прихильник Зеленського.

"Більше на оленя схожий", "Та який тигр, це залякане нациками- "патріотами" кошеня ... ?", - заперечили йому інші підписники.

"Що ваш Володя, що наш ....", - філософськи зауважили з-за "поребрика".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

"Пенсія в бабусі - 2240, квартплата в бабусі - 3500, за паспортом їй 76, в душі - вона ох*їла від усього цього!", "Вова, за комуналку заплатив?", - зауважили громадяни, в яких нові тарифи не виходять з голови.

"БЛ відпустіть зі школи (((", - написав невиспаний школяр, якому невтямки, що продовження дистанційки слід просити у дядька міністра, а не в дядька президента.

"З Днем народження, Володимире Олександровичу??", "З Днем народження, Володя ????❤️щастя і здоров'я твоїй сім'ї", "Найкращий президент України !!!!! ❤️❤️❤️ ", "З днем народження, дивись не імпічнись ??? ", - кожен по-своєму привітали головного "слугу" його "господарі".

Нагадаємо, влітку минулого року виповнилося 16 років старшій доньці Володимира та Олени Зеленських, Олександрі. Незабаром після того, як тато став президентом, Саша Зеленська зникла з усіх соцмереж.