Володимир Зеленський зателефонував Майї Санду, щоби привітати з перемогою на виборах президента Молдови

Президент України Володимир Зеленський зателефонував Майї Санду, яка перемагає на виборах президента Молдови.

Володимир Зеленський зателефонував Майї Санду, щоби привітати з перемогою на виборах президента Молдови - today.ua

Вчора, 16 листопада, поки в деяких українських містах проходив другий тур виборів мерів, Молдова у другому турі обирала президента. До другого туру багато хто пророкував перемогу нинішньому президентові Ігорю Додону. Однак тепер уже очевидно: колишнього прем'єр-міністра Майю Санду підтримало більше людей. Підрахунок бюлетенів майже завершено, і вона впевнено лідирує, набираючи майже 58% голосів виборців.

Володимир Зеленський зателефонував Майї Санду, щоби привітати з перемогою на виборах президента Молдови Одним з перших лідерів держав привітав Санду президент України Володимир Зеленський.

"Вітаю Майю Санду з перемогою на президентських виборах у Молдові. З нетерпінням чекаю подальшого зміцнення відносин між Україною та Молдовою задля європейського майбутнього наших народів", - написав український гарант в своєму Twitter.

Він також встиг поспілкуватися з переможницею виборів, яка очолює у себе на батьківщині партію "Дія і солідарність", по телефону. Володимир Зеленський запросив свою новообрану колегу відвідати з візитом Київ.

Явка виборців у другому турі в Молдові склала майже 53%. Майя Санду набрала 57,75% голосів. Ігорю Додону залишилися віддані 42,25% виборців.

Володимир Зеленський, схоже, унадився вітати переможців виборів ще до офіційного оголошення результатів. Так, нещодавно він привітав з перемогою на виборах у США Джо Байдена. Втім, він такий не один. Джо Байдена багато лідерів європейських країн привітали на випередження.