В Україні посилять покарання за ДТП з пішоходами та велосипедистами

У 2020 році в Україні можуть посилити покарання за ДТП з пішоходами та велосипедистами. Відповідні законопроекти вже розроблені поліцією, і до кінця 2019 року їх внесуть на розгляд депутатів Верховної Ради.

В Україні посилять покарання за ДТП з пішоходами та велосипедистами - today.ua

За словами заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, в нашій країні підвищать відповідальність для водіїв, які чинять наїзди, що закінчуються травмами і загибеллю людей. Крім того, таким особам буде складніше вийти на свободу за амністією.

На жаль, Геращенко не став вдаватися в подробиці, наскільки конкретно посилиться покарання для водіїв за наїзд на пішоходів або велосипедистів.

Поліція також пропонує, щоб пішоходи та інші учасники дорожнього руху використовували ввечері та вночі в обов'язковому порядку світловідбиваючі елементи.

Ці заходи повинні допомогти знизити кількість ДТП за участю пішоходів. Рівень таких дорожніх аварій в нашій країні як і раніше високий. Так, кілька днів тому у Києві водій Chevrolet скоїв наїзд на двох велосипедистів, в результаті якого вони загинули на місці.

ДЖЕРЕЛОFakty.ua