В Україні встановлять тотальний контроль за дорогами

Влада України з метою зниження кількості ДТП планує встановити тотальний контроль за дорогами. Міністр інфраструктури Владислав Криклій пообіцяв, що до кінця 2020 року на українських дорогах з'явиться 250 камер, які фіксують в автоматичному режимі порушення ПДР.

В Україні встановлять тотальний контроль за дорогами - today.ua

Камери автоматичної фіксації порушень ПДР будуть спочатку встановлювати в найбільших українських містах і на самих жвавих трасах. Надалі вони з'являться на всій території нашої країни.

Скільки конкретно камер планують поставити на українських дорогах - Владислав Криклій уточнювати не став. Він тільки сказав, що навіть 500 камер для України – це занадто мало. Потрібно значно більше.

Раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пообіцяв, що система фото-відеофіксація порушень правил дорожнього руху в нашій країні запрацює вже в січні-лютому 2020 року. Спочатку – в Києві і, можливо, у деяких найбільших містах.

Було дві причини, чому затягувався старт роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР. Перша причина – не підготовлена законодавчо-нормативна база. Друга причина – надмірна вартість камер (один такого комплекс коштує близько 1 млн. грн).

ДЖЕРЕЛОAvtoblog.ua