В Україні можуть заборонити роботу всіх нічних клубів: інакше коронавірус не зупинити

Є висока ймовірність, що з понеділка в Україні можуть заборонити роботу нічних клубів - тотально і без будь-яких винятків чи обмежень. Питання нібито буде вирішуватися на найвищому рівні - на нараді у президента.

В Україні можуть заборонити роботу всіх нічних клубів: інакше коронавірус не зупинити - today.ua

Про те, що нічні клуби стали справжнім розсадником коронавирусной інфекції, сурмлять усі ЗМІ. Формально ці заклади можуть працювати лише з дуже великими обмеженнями. Однак на ділі ніхто цих обмежень не дотримується. Молодь тусується в клубах до перших півнів, і, природно, ніхто ні про який карантин, масочний режим та соціальну дистанцію навіть у п'яному угарі не згадує. Дистанція - мінімальна, маски - зім'яті в кишенях, в коктейлях нерідко - одна соломинка на компанію (щоб усі одне в одного скуштували).

Обмінявшись усіма наявними інфекціями, завсідники нічних клубів відправляються по домівках, несучи "в народ" все, що там прихопили. Самі вони, по молодості літ, коронавірус переносять доволі легко, деякі майже безсимптомно, а ось старшим домочадцям іноді розваги молодших членів сім'ї можуть вартувати життя.

В Україні можуть заборонити роботу всіх нічних клубів: інакше коронавірус не зупинити Україна вже котрий день поспіль б'є рекорди за кількістю виявлених випадків інфекції. Тільки за минулу добу підтверджено 1847 нових випадків захворювання на COVID-19. І тенденції до того, що процес піде назад, поки не видно.

Тому в понеділок вирішено обговорити ситуацію з нічними клубами на селекторній нараді у президента. Говоритимуть про закриття усіх цих закладів по всій Україні. Такою інсайдерською інформацією поділився Telegram-канал "Легітимний".

"Наше джерело повідомляє, що в понеділок 17 серпня на селекторній нараді у Президента будуть обговорювати закриття всіх нічних клубів в Україні", - пишуть журналісти "Легітимного".

В Україні можуть заборонити роботу всіх нічних клубів: інакше коронавірус не зупинити Наскільки достовірна ця інформація, буде можливість переконатися через два дні. Однак із цим, звичайно, щось треба робити, інакше до зими від коронавірусу помре маса українців. До речі, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко висловив такий похмурий прогноз ще півмісяця тому. Уже тоді він припустив, що реальна чисельність померлих до кінця року може досягти 4000 осіб, а не 2500, як передбачалося раніше.