У трендовому вкороченому джемпері та лосинах з принтом: Дженніфер Лопес показала стильний образ для походу у спортзал

Дженніфер Лопес регулярно відвідує спортзал та ходить на танці. Папараці знають, де розташована її танцювальна студія у Лос-Анджелесі, і часто зустрічають її дорогою туди. Наступного дня після церемонії "Греммі" 53-річна актриса повернулася до тренувань, адже роботу над своїм тілом не припиняє ні на день.

У трендовому вкороченому джемпері та лосинах з принтом: Дженніфер Лопес показала стильний образ для походу у спортзал - today.ua

У Мережі з'явилися нові фото Джей Ло. Зірка вийшла зі своєї машини і прямує до студії. На ній - трендовий вкорочений джемпер із широкими рукавами та круглою горловиною, лосини такого ж блакитного кольору з принтом та білі кросівки. У руках Лопес - її улюблена чорна сумка Birkin від Hermes, яку зірка поєднує з різними вбраннями.

Актриса зібрала волосся в пучок, одразу підготувавшись до тренування. На обличчі у неї сонцезахисні окуляри, у вухах - сережки з діамантами, а на пальці - заручні та обручки. Ці прикраси Дженніфер Лопес практично ніколи не знімає.

У трендовому вкороченому джемпері та лосинах з принтом: Дженніфер Лопес показала стильний образ для походу у спортзал

Спортивні тренування Дженніфер Лопес – це мікс кардіо, пліометрики, фулбоді, вправ на прес та нижню частину тіла. Також зірка практикує елементи боксу, пілатес і активно займається танцями.

Раніше повідомлялося, в якій сукні Дженніфер Лопес з'явилася на церемонії "Греммі" цього року.