У травні бензин буде по 17-18 гривень – експерт

У травні на українських АЗС вартість бензину і дизельного палива може опуститися до 17-18 грн за літр. Такий прогноз зробив експерт паливного ринку Олександр Киримов.

У травні бензин буде по 17-18 гривень – експерт - today.ua

За словами Киримова, так як на цьому тижні ціна на нафту в світі досягла історичного мінімуму, то українським автомобілістам слід чекати зниження вартості палива для своїх «залізних коней». Правда, це відбудеться не відразу, а поступово. Роздрібний паливний ринок в Україні відреагує на падіння цін на нафту в світі тільки приблизно через місяць, а може й пізніше.

Киримов вважає, що протягом місяця ціни на бензин і ДТ опустяться до рівня 17-18 гривень за літр. Чому нам, українським водіям, так довго чекати? Справа в тому, що спочатку оператори паливного ринку повинні продати той бензин і ДТ, який вони купили раніше (і за більш високою ціною).

На жаль, експерт прогнозує, що навіть якщо в Україні паливо для машин подешевшає до 17-18 грн за літр, це не буде тривати довго. Через 2-3 місяці ціни на нафту в світі можуть знову почати збільшуватися, що відіб'ється на цінниках українських АЗС.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua