У Китаї з'явився суперник «Гелендвагена» від Great Wall

У Китаї почалися продажі позашляховика Haval DaGou, назва якого перекладається як «Велика собака». Це суперник знаменитого німецького «Гелендвагена» від китайської корпорації Great Wall.

У Китаї з'явився суперник «Гелендвагена» від Great Wall - today.ua

Довжина DaGou становить 4620 мм, ширина - 1890 мм, висота - 1780 мм, а колісна база - 2738 мм.

Відразу звертає на себе увагу кругла передня оптика в стилі «Гелендваген». Деякі інші елементи теж схожі на німецький позашляховик. А ось дах у них абсолютно різний. У «китайця» дах скошений, більш низький, ніж у «Гелендвагена».

У Китаї з'явився суперник «Гелендвагена» від Great Wall В цілому виглядає китайський позашляховик дуже непогано, хоча, звичайно, до німецького класичного «побратима» йому далеко.

У салоні є цифрова приладова панель з незвичайним козирком, великий дисплей інформаційно-розважальної системи, двозонний клімат-контроль і камери кругового огляду.

У Китаї з'явився суперник «Гелендвагена» від Great Wall У базовій комплектації позашляховик оснащується 1,5 л бензиновим турбомотором потужністю 169 к.с., який працює разом з «роботом» з двома зчепленнями. Пізніше покупцям запропонують версію з 2,0 л турбочетвіркою.

В Україні зараз продаються чотири моделі бренду Haval. Це Haval H2, H2 FL, H6 та H9.