“Укрзалізниця“ обіцяє з серпня відновити всі пасажирські маршрути, однак є одне “але“

 “Укрзалізниця“ обіцяє з серпня відновити всі пасажирські маршрути, однак є одне “але“ - today.ua

З 1 серпня "Укрзалізниця" обіцяє відновити всі маршрути поїздів, які функціонували в Україні до початку карантину. Таку інформацію оприлюднив в.о. голови "Укрзалізниці" Іван Юрик під час свого робочого візиту в Західну Україну, повідомляють на сайті "Укрзалізниці".

"Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань на коронавірус піде на спад, і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами вже в серпні", - заявив тимчасовий глава "Укрзалізниці".

Станом на учорашній день, 10 липня, в Україні діяла лише третина від докарантинного обсягу маршрутів. Зокрема, столицю Західної України, Львів, пов'язували 17 поїздів далекого сполучення і 10 приміських.

 “Укрзалізниця“ обіцяє з серпня відновити всі пасажирські маршрути, однак є одне “але“

При цьому, поки в потягах, які йдуть до Львова, існують обмеження за кількістю посадочних місць, говорить Юрик. Зокрема, у вагонах класу СВ і купе розміщують тільки по два пасажири, у плацкарті – людей розсаджують у шаховому порядку. Проте навіть при таких обмеженнях потяги заповнені лише на 90%. Тобто ажіотажного попиту на залізничні перевезення поки що немає.

"У разі збільшення попиту ми будемо збільшувати кількість поїздів", - запевняє глава "Укрзалізниці".

Він заявив, що працівники "Укрзалізниці" розраховують на розуміння пасажирів і взаємну повагу обох сторін. Карантинних обмежень ніхто не скасовував, і вони залишаються при посадці в поїзд. Пасажири при цьому несуть таку ж відповідальність за дотримання санітарних норм, як і компанія-перевізник. При цьому Іван Юрик зауважив, що найбільше порушень фіксують у приміських поїздах.

"Найбільше порушень санітарних норм ми фіксуємо в приміських поїздах. Якщо пасажири не реагують на зауваження, ми змушені викликати поліцейських", - говорить він.

Оскільки Львівський вокзал – це великий транспортний вузол, в який щодня прибувають і з якого їдуть тисячі пасажирів, розглядається питання про встановлення у Львові сучасних інфрачервоних систем температурного скринінгу. Юрик каже, що вже найближчим часом такі системи встановлять на київському вокзалі. Там вони пройдуть тестування. Якщо вони добре себе зарекомендують, то надалі такі ж системи закуплять і для Львова.

 “Укрзалізниця“ обіцяє з серпня відновити всі пасажирські маршрути, однак є одне “але“

Нагадаємо, скринінгове обладнання, яке купують для Києва, взагалі здатне творити дива. Пропускна здатність такої системи нібито становить дві людини за секунду.

Крім того, глава "Укрзалізниці" нагадав, що в усіх поїздах перед кожним рейсом і після нього проводиться посилена санітарна обробка. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Всі бригади поїздів проходять регулярний медичний огляд. До пасажирів також пред'являють ряд вимог. Так, у вагон не допускаються люди з підвищеною температурою, а також пасажири без маски. Крім того, їм рекомендують якомога менше пересуватися поїздом і бажано не ходити по вагонах.

Якою буде погода на уїк-енд: готуйтеся до холодів - ночами в Україну вже заходить осінь
На календарі залишилася остання восьма літа, а тому погода в Україні вже починає потихеньку дихати осінню. Найближчі дні, включаючи й вихідні, Україна...
Україна - країна можливостей: скандально відомий Вадим Тітушко став віце-президентом
Вадим Тітушко, чиє ім'я давно стало в Україні прозивним, отримав високу посаду в світі вітчизняного спорту. Його призначили віце-президентом Українськ...
Не робіть це в другій половині серпня: астрологічний прогноз на кінець літа 2020
Серпень закладає події, які будуть з вами відбуватися до кінця поточного року. З цієї причини, астрологи попереджають, якщо ви хочете дожити до Нового...
Чому мовчить Зеленський з приводу подій в Білорусі: «це моральне дно»
Український політолог Андрій Смолій обурений бездіяльністю президента України. Поки Білорусь проходить через ті ж випробування, які в 2013-2014-му рок...
У Дніпрі 9-річний хлопчик скоїв ДТП і втік, залишивши збитого велосипедиста
У Дніпрі сталася “дитяча“ ДТП із тривожними і зовсім «не дитячими“ наслідками. Про те, що трапилось, повідомила прес-служба патрульної поліції Дніпроп...