Українці під час карантину не можуть купувати б/в автомобілі

Сервісні центри МВС на час карантину, який введений в Україні до 3 квітня, реєструють тільки нові автомобілі. Купувати б/в машини українці поки що не можуть.

Українці під час карантину не можуть купувати б/в автомобілі - today.ua

Для реєстрації нового автомобіля українці повинні відправити по Інтернету в черговий сервісний центр МВС електронні копії відповідних документів, у тому числі копію паспорта та договору купівлі-продажу, а також заяву.

Співробітники поліції перевірять копії документів і призначать час, коли заявник повинен прийти, щоб отримати свідоцтво про реєстрацію. Зверніть увагу, що якщо у відвідувачів сервісних центрів МВС спостерігаються явні ознаки ГРВІ, то їх не будуть обслуговувати.

Раніше відразу після введення карантину поліція оголосила, що сервісні центри припиняють реєстрацію всіх автомобілів. Однак, потім з якихось причин послаблення зробили покупцям нових машин. А ось старі автомобілі під час карантину не реєструють.

У зв'язку з поширенням коронавіруса в Україні введено карантин до 3 квітня. У пресі є неофіційна інформація, що карантин можуть продовжити. Це негативним чином позначиться не тільки на автомобільному ринку, але і на всій українській економіці.

ДЖЕРЕЛОHsc.gov.ua