Українських водіїв чекають нові багатотисячні штрафи через карантин

В Україні, згідно з рішенням Кабміну, до 24 квітня у зв'язку з поширенням коронавіруса діють нові правила карантину при автомобільних перевезеннях. За їх порушення водія можуть оштрафувати на суму аж до 170 000 грн.

Українських водіїв чекають нові багатотисячні штрафи через карантин - today.ua

Зокрема, до кінця квітня забороняється перевозити пасажирів автомобільним транспортом між населеними пунктами (крім легкових автомобілів), а також забороняється перевозити більше 10 людей одночасно у тролейбусах, трамваях і в «маршрутках». Діють і деякі інші заборони на автомобільні перевезення.

Якщо поліція виявить порушення правил карантину при автомобільних перевезеннях, водієві доведеться заплатити штраф у розмірі від 17 000 до 170 000 грн. Пасажирів штрафувати не збираються, але їх можуть попросити вийти з транспорту.

В Україні з-за пандемії коронавіруса (COVID-1) введено суворий карантин. Припинено автобусне, залізничне та авіа сполучення. Працюють тільки продуктові магазини, аптеки, зоомагазини, магазини насіння, АЗС, автосервіси і деякі інші установи торгівлі та послуг.

Станом на 30 березня в Україні зареєстровано 475 хворих коронавірусом. 10 осіб вже померли від цієї хвороби.

ДЖЕРЕЛОSud.ua