Українські АЗС продовжують знижувати ціни

За даними операторів паливного ринку, в Україні вартість бензину і дизельного палива з 27 грудня по 2 січня знизилася на 10-20 копійок за літр. І є підстави вважати, що ця тенденція продовжиться.

Українські АЗС продовжують знижувати ціни - today.ua

Сильніше всього на новорічних вихідних ціни на всі види палива знизилися на заправках мережі «Паралель» - на 70 копійок за літр. На заправках KLO бензини подешевшали на 50 копійок за літр, а дизель – на 60 копійок за літр.

Опускали ціни і інші оператори роздрібного паливного ринку. Так, на станціях AMIC бензини подешевшали на 50 копійок за літр, а дизель – на 10 копійок за літр.

Вчора, 2 січня, середня ціна бензину А-92 на українських АЗС становила 26,18 грн за літр, А-95 – 27,21 грн за літр, а дизельного палива – 26,74 грн за літр.

Вартість палива на українських АЗС стала знижуватися на початку грудня 2019 року. Спочатку Антимонопольний комітет звернув увагу на занадто високу ціну бензину і ДП, а потім до вирішення цієї проблеми долучився і президент Володимир Зеленський. Президент пообіцяв ліквідувати ринок підпільних заправок. За останні дні вже закрито понад 300 нелегальних АЗС.

ДЖЕРЕЛОEnkorr.com.ua