Учений назвав дату, коли секс перестане бути основним методом зачаття потомства

Учений назвав дату, коли секс перестане бути основним методом зачаття потомства - today.ua

Незабаром секс перестане бути основним інструментом зачаття потомства. Станеться це вже найближчим майбутнім. Це не означає, що люди перестануть займатися сексом. Аж ніяк, просто секс залишиться лише для задоволення, а розмножуватися люди будуть через штучне запліднення. Таку думку висловив учений із США Карл Джерассі , який є "батьком" оральних контрацептивів.

Учений вважає, що приблизно до середини нинішнього століття більша частина людства відмовиться від природного способу запліднення і перейде до штучного. Це пов'язано з тим, що час, який підходить для зачаття і виховання дитини, не завжди збігається з кар'єрними устремліннями жінки. Багато сучасних жінок  замолоду націлені на навчання і побудову кар'єри. У той же час, молодість – оптимальний період для зачаття і народження дитини. Тому жінкам доводиться чимось жертвувати: або кар'єрою, або народженням дитини.

Разом з тим, ЕКЗ відкриває для жінки нові можливості: вона зможе нічого не упустити в роботі та обзавестися потомством тоді, коли їй буде зручно, а не коли передбачено природою. Все дуже просто: у кращі свої роки жінка може заморозити свої яйцеклітини і потім і подбати про "створення" дитини тоді, коли прийде час.

Учений назвав дату, коли секс перестане бути основним методом зачаття потомства

До речі, після заморожування яйцеклітин можна пройти процедуру стерилізації, щоби зовсім вже не боятися небажаної вагітності.

Крім того, цей метод хороший ще й тим, що на етапі ЕКЗ можна буде здійснити і "ремонт" генома, замінивши гени з можливими спадковими захворюваннями на здорові. Таким чином, це майже зведе до нуля народження хворої дитини.

Так от, Карл Джерассі, який, до речі, помер у 2015 у віці 91 року, вважав, що до 2050 року більшість жінок буде використовувати метод ЕКЗ. До речі, це автоматично зведе до нуля кількість абортів, адже всі діти будуть бажаними для батьків.

Тому вчений вважає, що в більшості країн Європи, а також у США і в багатьох країнах Азії до того часу при зачатті дітей буде переважати ЕКЗ. Однак при цьому природний спосіб ще довго буде залишатися основним для країн "третього світу", де сильні релігійні устої і переважає споживацьке ставлення до жінки.

До речі, послугами ЕКЗ і сурогатних матерів вже скористалися багато зірок російського шоу-бізнесу. Зокрема – Алла Пугачова і Максим Галкін. У їхньому випадку, як стверджує сама Алла, у неї були давно заморожені яйцеклітини, які і стали донорським матеріалом для "створення" дітей. І подейкують навіть, що їхня дочка Ліза –результат розумного втручання в геном зародка. Адже дівчинка росте не тільки дуже красивою, але й розумною не по роках.

У Німеччині прокинувся древній вулкан: земля вже почала швидко підніматися
На території сучасної Німеччини близько 13 тисяч років тому вивергався величезний підземний вулкан. Вчені виявили, що найдавніший кратер почав проявля...
Заворотнюк не з'явиться на публіці ще довго: чому актриса вирішила ховатися
Хвороба дуже сильно змінила зовнішність знаменитої няні Віки. Подробиці розкрила колишня співробітниця театру імені Чехова Світлана Веселова. Жінка ро...
Фаріон звернулася до російськомовних українців: “я прийшла вас знищувати»
Народний депутат Верховної Ради VII скликання Ірина Фаріон наробила галасу своїм новим жорстким і радикальним виступом. Скандальний політик не готова ...
Вибух у Бейруті - версії катастрофи: рвонула селітра, підрив порту спецами з Ізраїлю або “Хезболли“
Держава Ліван переживає наслідки однієї з наймасштабніших катастроф. Порт в Бейруті буквально зрівнявся з землею, зруйновані будівлі в радіусі декільк...
Святкування 1 вересня в школах перебуває під загрозою: в МОН зробили нову заяву
Початок нового навчального року вчителі, учні та їх батьки в цьому році не зможуть відсвяткувати так, як раніше. Принаймні, у Міністерстві освіти будь...