Пугачова і Галкін провели стародавній обряд вигнання коронавірусу

Пугачова і Галкін провели стародавній обряд вигнання коронавірусу  - today.ua

Алла Пугачова, яка проживає зі своєю сім'єю в підмосковному селищі Грязі, тепер коронавірусу не боїться. В їхньому замку провели стародавній обряд вигнання коронавірусу, який, виявляється, був відомий людству ще на початку нашої ери. Тоді ж вигадали й ритуал, здатний вигнати цю нечисть із хати.

Стародавній обряд вигнання коронавіруса здійснили діти Пугачової і Галкіна – Ліза та Гаррі. Максим Галкін виклав відео з ритуалом у себе в Instagram.

"Стародавній обряд вигнання коронавірусу ?? Ліцензія Роснепотребзазора номер 22322232 від 45 року до н. е.", - підписав свій пост Максим Галкін.

В кадрі спочатку Гаррі сьорбає якусь рідину з невеликої ємності, показуючи її ближче до камери.

"Ось дивись, водичка. Холодна!" – вимовляє Гаррі і ставить ємність на круглий столик.

Після цього діти тричі оббігають столик проти годинникової стрілки і тричі повторюють:

"Раз, два, три! Коронавірус, піди!"

Закінчивши заклинання, діти підбігають до ємності і дмухають на воду.

Підписникам сторінки Максима Галкіна обряд припав до душі. Вони відзначили, що після такого вигнання, звичайно, Аллі Пугачовій та її чоловікові не страшні ніякі хвороби.

"Ну, такий обряд однозначно повинен допомогти", "Ну все. Вигнали вірус..ну розумники", "Тепер точно короновірус переможений", "Давайте активніше там його виганяйте, ми все ж хочемо коли-небудь повернутися з Філіппін в Росію, забрати кота і полетіти в Туреччину ? начаклуйте там здоров'я і всього", "Круто!! Виявилося Так просто!? Молодці!!", "Дорого беруть?)", - прокоментували відео підписники.

Втім, як з'ясувалося, деякі хотіли би застосувати такий ритуал не лише до коронавірусу. Вони також цікавляться, чи не можна застосувати подібне заклинання і до інших явищ.

"Я перепрошую, але у вас випадково не зберігся рецепт вигнання Воланде Путінуса?", "Ми теж від Нурсула Абілуса довго вакцину шукали, ніби знайшли, але інший вірус прилип", "Якщо все-таки знайдете рецепт , поділіться зі стражденними .будь ласка. Дуже потрібно", - звернулися до Галкіна відвідувачі його сторінки.

На ці прохання чоловік Алли Пугачової поки нічого не відповів.

https://www.instagram.com/p/B98wRHWnaOi/

До речі, чоловік Алли Пугачової нещодавно розповідав, що у нього немає намірів балотуватися на президентських виборах ні в РФ, ні в Україні. Хоча раніше в Мережі розпустили чутку про те, що Галкін виношує такі плани.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...