Поблизу берегів Туреччини у Чорному морі зазнав катастрофи суховантаж із українським екіпажем: повідомляють про чотирьох загиблих

У Чорному морі побизу берегів Туреччини зазнав катастрофи суховантаж "Arvin". Судно потрапило в шторм і затонуло. Про це повідомляють турецькі ЗМІ. Попередньо кажуть про чотирьох загиблих.

Поблизу берегів Туреччини у Чорному морі зазнав катастрофи суховантаж із українським екіпажем: повідомляють про чотирьох загиблих - today.ua

Кажуть, що екіпаж, який складався з 15 осіб (13 українців і 2 громадян Росії), зумів при корабельній аварії висадитися з тонучого суховантажу в шлюпки. Однак очевидно все не встигли врятуватися, тому що турецькі ЗМІ повідомляють про чотирьох загиблих.

Шістьох людей до цього моменту вже врятували. Решта членів екіпажу затонулого судна все ще знаходиться в шлюпках. Рятувальники поки не можуть наблизитися до них через сильний шторм. Саме шторм, кажуть, і став причиною катастрофи суховантажного судна. Воно почало тонути сьогодні близько 12:20. Поблизу берегів Туреччини у Чорному морі зазнав катастрофи суховантаж із українським екіпажем: повідомляють про чотирьох загиблих Попередньо повідомляли, що затонуле судно має російську прописку. Однак згодом російські ЗМІ із посиланням на інформацію від Росморрічфлоту спростували цю інформацію. Кажуть, що воно українське.

"Компанія Arvin Shipping LTD зареєстрована в Одесі. Їй належить суховантаж" Arvin "класу "Волга-Балт" (річка-море) 1975 року", - пишуть у повідомленні.

Нагадаємо, в жовтні минулого року в Азовському морі вибухнув російський танкер із 13 членами екіпажу на борту. Три людини з команди загинули.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua