Три продукти, які допоможуть позбавити судини від холестерину: медики рекомендують

Медики з Британії назвали три продукти, які здатні замінити дорогі і не завжди безпечні препарати для очищення судин від холестерину.

Три продукти, які допоможуть позбавити судини від холестерину: медики рекомендують - today.ua

Так званий поганий холестерин, який осідає на стінках наших судин, призводить до їхнього звуження і закупорки. Це стає причиною таких грізних захворювань, як інфаркти та інсульти, які різко погіршують якість життя, а в окремих випадках можуть призвести до летального результату.

"Поганий" холестерин ЛПНЩ складається з ліпопротеїнів низької щільності. Саме вони налипають на внутрішні стінки судин, звужуючи їхній просвіт і зменшуючи кровотік. Через це серцю доводиться працювати з потрійним навантаженням, щоби проштовхнути кров через звужені судини. Однак ефект такої титанічної роботи серця надзвичайно малий.

Дуже велику роль в тому, наскільки чисті будуть наші судини, відіграє раціон харчування. Причому деякі продукти не тільки не залишають на стінках судин зайвих відкладень, а й здатні боротися з тими, що вже там є, виконуючи роль своєрідного чистильника судин. Причому два з трьох, названих британськими медиками продуктів, цілком доступні нам, українцям, за ціною і походженням.

Один з таких ворогів холестерину - морква

Три продукти, які допоможуть позбавити судини від холестерину: медики рекомендують Згідно з дослідженнями, відчутний ефект можна отримати вже після тритижневого вживання цього овоча. 200 грамів сирої моркви, спожитої на сніданок протягом трьох тижнів, здатні знизити рівень ЛПНЩ-холестерину на 11%.

Ще одні корисні і смачні "ліки" - чорнослив

Три продукти, які допоможуть позбавити судини від холестерину: медики рекомендують Дослідження показали, що в день достатньо з'їсти 12 плодів. Цього вистачить для того, щоб за 8 тижнів вживання чорносливу домогтися ефекту, порівнянного з прийомом медичних препаратів.

Третій продукт, який поставили медики на передньому краї боротьби зі шкідливим холестерином - авокадо

Три продукти, які допоможуть позбавити судини від холестерину: медики рекомендують Тут досить одного плоду в день, аби забути про налипання холестеринових бляшок на стінках судин. Звичайно, авокадо в тутешніх широтах не росте, але ним цілком можна розжитися в будь-якому супермаркеті. Ну, а якщо до щоденного вживання тропічної екзотики ваша кишеня не готова, то залишаються два перші варіанти, які нічим не гірше третього.

Нагадаємо, медики називають симптоми, за якими можна визначити, що у людини інфаркт. Один із найбільш очевидних зовнішніх проявів - різка зміна кольору обличчя. Якщо з лиця людини раптом зійшли фарби, і воно стає безбарвним - потрібно терміново викликати невідкладну допомогу.

В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення
Мінінфраструктури має намір почати системний наступ на нелегальних перевізників із тим, щоби повністю викорінити це явище і змусити всіх платити гроші...
Українські пенсіонери можуть залишитися без грошей: державі нічим платити пенсії
Уже зовсім скоро українські пенсіонери можуть залишитися без грошей. Причому, чим ближче до нового року, тим вище ймовірність такого сумного сценарію....
Податкова отримає повний доступ до банківських операцій українців: «Все як у Європі»
В Україні мають намір відкрити вільний доступ для податкової інспекції до всіх рахунків і банківських переказів українців, щоб з'ясувати, хто з громад...
Українські банки вивезли зайві долари і євро з країни: з чим пов'язаний експорт валютного кешу
Пандемія коронавіруса внесла свої корективи в життя і фінансове благополуччя українців. У поточному році громадяни країни почали масово продавати валю...
В Україні індексуватимуть аліменти: з року в рік доведеться платити більше
В Україні вступив в дію закон, згідно з яким аліменти будуть індексуватися. Таким чином, одержувач аліментів зможе з кожним роком мати більше грошей, ...