Трамп знову в Білому домі: президент міг приховувати свій коронавірус кілька днів, - ЗМІ

Президент США Дональд Трамп повернувся в Білий дім. Він перебував на лікуванні у військово-медичному центрі імені Уолтера Ріда з 2 жовтня. Таким чином, перехворівши на коронавірус лише три дні, американський гарант повністю повернувся до виконання обов'язків глави держави.

Трамп знову в Білому домі: президент міг приховувати свій коронавірус кілька днів, - ЗМІ - today.ua

Зійшовши з вертольота, який приземлився на галявині біля Білого дому, президент демонстративно зняв маску, щоби сфотографуватися для преси.

"Почуваюся добре", - заявив він присутнім і без маски попрямував до будівлі.

Трамп знову в Білому домі: президент міг приховувати свій коронавірус кілька днів, - ЗМІ

При цьому він повинен знаходитися в ізоляції мінімум 10 днів з того моменту, як було встановлено діагноз. Нагадаємо, Трамп повідомив про те, що в нього діагностували коронавірус, 2 жовтня. Але подейкують, що він знав про свій діагноз раніше,  принаймні, на добу.

Видання The Wall Street Journal повідомило, що президент знав, що інфікований, ще 1 жовтня. Але він вважав за краще змовчати про це, повідомивши лише, що ковід виявлений у його помічниці Хоуп Хікс.

Проте 2 жовтня Трамп змушений був розсекретити свою хворобу через те, що у нього різко впав вміст кисню в крові. Гарант запанікував і не тільки повідомив про свою хворобу, а й швиденько віддався в руки лікарів з госпіталю Уолтера Ріда. 3 жовтня у президента знову падав вміст кисню. Однак після цього лікарям вдалося вирівняти його стан.

Трохи оговтавшись, Дональд Трамп вирішив відразу повернутися в Білий дім, аби приступити до роботи. При цьому він повсякчас публікує в своєму Twitter відео, в яких розповідає, що добре почувається і навіть не думає нікому віддавати кермо влади. Загалом, животворні вибори роблять справжні чудеса.

ДЖЕРЕЛОdw.com