Трагічна ДТП в Запорізькій області: підліток за кермом убив трьох людей

У Запорізькій області 15-річний підліток вчинив ДТП, в якій загинуло три людини. Як могло статися, що дорослі люди дозволили сісти за кермо підлітку, та інші обставини цієї трагедії, належить з'ясувати слідству.

Трагічна ДТП в Запорізькій області: підліток за кермом убив трьох людей - today.ua

Аварія трапилася вчора ввечері в місті Пологи Запорізької області, повідомляє прес-служба обласної поліції. Автомобіль Chery, що мчався по вулиці Магістральної, в якийсь момент перестав слухатися водія, вилетів на узбіччя дороги та перекинувся.

В результаті, з п'яти людей, які були в машині, в живих залишилися тільки двоє: сам 15-річний водій та його ровесник-пасажир. Вони отримали травми різного ступеня тяжкості і були доставлені в лікарню.

Трагічна ДТП в Запорізькій області: підліток за кермом убив трьох людей Іншим трьом пасажирам автомобіля лікарня вже не знадобилася. Серед загиблих - ще один 15-річний підліток, а також 39-річний чоловік і ще один чоловік, вік та особа якого поки не встановлені поліцією.

Чому дорослі чоловіки дозволили 15-річному юнаку керувати автомобілем, залишається загадкою. Поліція порушила за фактом цієї ДТП кримінальну справу.

Нагадаємо, в Одеській області при зіткненні двох автомобілів трагічно загинув водій одного з них . Його машину відкинуло на кам'яний придорожній знак із хрестом.