Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто

Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто - today.ua
Loading...

Німецька асоціація TUV, яка займається технічним наглядом за транспортними засобами, назвала сім найбільш надійних автомобілів, що пройшли перший техогляд в минулому році. Перший техогляд нового автомобіля німці проводять через три роки після його покупки.

Hyundai i40

У Hyundai i40 (див. фото вгорі) багато різного устаткування, доступна ціна і хороша гарантія. Лише 6,1% власників цієї моделі скаржилися на суттєві поломки.

Ford EcoSport

6% власників кросовера Ford EcoSport протягом перших трьох років після його покупки зіткнулися з серйозними поломками. Були скарги на підвіску, вихлопну систему. Але в цілому це надійний кросовер.

Renault Kadjar

Renault Kadjar технічно багато в чому ідентичний Nissan Qashqai, але він на 7 см довший свого японського "родича". Це надійний автомобіль, ось тільки на гальмівні диски багато скарг. 5,5% власників Kadjar були змушені звернутися за допомогою в ремонтну майстерню.

Smart Forfour

Smart Forfour помітно більш надійний, ніж Renault Twingo, з яким у нього багато загального. Тільки 5,2% власників Forfour за перші три роки експлуатації зверталися в сервісний центр, щоб відремонтувати машину.

Opel Karl

Невеликий Opel Karl вражає своєю надійністю. Особливо високої оцінки заслуговують гальма. Всього 4,6% його власників скаржилися на значні поломки.

Suzuki Vitara

Suzuki Vitara – це невеликий, безпечний та надійний позашляховик. Скарги незначні, наприклад, на дефекти фар. 3,8% власників Vitara зверталися протягом перших трьох років після покупки в сервісний центр.

Mazda CX-3

Mazda CX-3 з’явилася у продажу в 2015 році. Автомобіль справляє дуже гарне враження своїм дизайном, технологіями і надійністю. При середньому пробігу 36 000 км лише 2,7% власників CX-3 скаржилися на поломки, які довелося ремонтувати в сервісних центрах.

ТОП-3 напоїв на ніч для швидкого схуднення
Виявляється, існує чимало нескладних в приготуванні напоїв, випивши які на ніч, можна запустити процес розщеплення жирів в організмі та схуднення. Вчені говорять, що схуднення уві...
Гола Волочкова без макіяжу та зачіски влаштувала відверті танці у ванній: худорлявість балерини шокує
Майже анорексично худа балерина Анастасія Волочкова влаштувала танці у ванній кімнаті з кривляннями, вбравшись в напівпрозору білизну. Анастасія Волочкова клацала себе на смартфон без зачіски,...
Гарік Харламов зрадив Христині Асмус після виходу скандального фільму "Текст"
Христина Асмус, про можливе розлучення якої з чоловіком Гаріком Харламовим говорять вже доволі довго, заявляє, що фільм “Текст” фатальним чином позначився на її долі. Власне,...
ТОП-5 порід собак, що обожнюють сніг
Всі собаки люблять сніг, але ці породи обожнюють холодний клімат особливо. Ми підготували для вас ТОП-5 найвідоміших "снігових собак", які по праву заслужили так називатися....
Київстар запустив новий корисний тариф за вигідну ціну
Київстар час від часу вводить у свою лінійку тарифів нові пропозиції, тим самим залучаючи нових клієнтів. Нещодавно мобільний оператор запустив новий тарифний план, який за...