Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто

Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто - today.ua

Німецька асоціація TUV, яка займається технічним наглядом за транспортними засобами, назвала сім найбільш надійних автомобілів, що пройшли перший техогляд в минулому році. Перший техогляд нового автомобіля німці проводять через три роки після його покупки.

Hyundai i40


У Hyundai i40 (див. фото вгорі) багато різного устаткування, доступна ціна і хороша гарантія. Лише 6,1% власників цієї моделі скаржилися на суттєві поломки.

Ford EcoSport

Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто

6% власників кросовера Ford EcoSport протягом перших трьох років після його покупки зіткнулися з серйозними поломками. Були скарги на підвіску, вихлопну систему. Але в цілому це надійний кросовер.

Renault Kadjar

Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто

Renault Kadjar технічно багато в чому ідентичний Nissan Qashqai, але він на 7 см довший свого японського «родича». Це надійний автомобіль, ось тільки на гальмівні диски багато скарг. 5,5% власників Kadjar були змушені звернутися за допомогою в ремонтну майстерню.

Smart Forfour

Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто

Smart Forfour помітно більш надійний, ніж Renault Twingo, з яким у нього багато загального. Тільки 5,2% власників Forfour за перші три роки експлуатації зверталися в сервісний центр, щоб відремонтувати машину.

Opel Karl

Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто

Невеликий Opel Karl вражає своєю надійністю. Особливо високої оцінки заслуговують гальма. Всього 4,6% його власників скаржилися на значні поломки.

Suzuki Vitara

Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто

Suzuki Vitara – це невеликий, безпечний та надійний позашляховик. Скарги незначні, наприклад, на дефекти фар. 3,8% власників Vitara зверталися протягом перших трьох років після покупки в сервісний центр.

Mazda CX-3

Німці назвали ТОП-7 найбільш надійних 3-річних авто

Mazda CX-3 з'явилася у продажу в 2015 році. Автомобіль справляє дуже гарне враження своїм дизайном, технологіями і надійністю. При середньому пробігу 36 000 км лише 2,7% власників CX-3 скаржилися на поломки, які довелося ремонтувати в сервісних центрах.

Новий податок в Україні: «їдеш за кордон – плати в казну держави. Багато плати!»
В Україні придумали новий податок для громадян держави. Вважають, що він вирішить одразу дві проблеми: відтік населення та дефіцит грошей у державному...
Пальчевський висловився про роман Зеленського з його прес-секретаркою Мендель: “Поводиться як господиня“
Телеведучий і громадський діяч Андрій Пальчевський, якого важко віднести до критиків нинішньої влади, висловився щодо резонансної теми останніх двох д...
Лоліта попалася на крадіжці: співачка вкрала сукню в магазині, але все зафіксувала відеокамера
Лоліта Мілявська перевершила сама себе у всіх сенсах. По-перше, вона таки вкрала плаття в магазині одягу. А по-друге, перетворилася на справжню красун...
Доктор Комаровський виступив з лякаючою заявою: «це вб'є Україну як державу»
Лікар і телеведучий доктор Комаровський впевнений, що Україна стоїть на краю прірви. Якщо влада допустить в сучасних реаліях помилку, то від країни не...
Коронавірус в Україні знову пішов на спад: оновлена статистика МОЗ
Згідно з оновленими даними від МОЗ, в Україні епідемія коронавіруса потроху йде на спад. Оновлена статистика показала хай і незначне, але все ж зменше...