ТОП-5 унікальних коротколапих порід кішок

Породи кішок дуже різноманітні. Серед них є також такі, які мають дуже короткі лапи. Їх називають карликові породи. Карликовість зовсім не означає, що ці тварини будуть зовсім мініатюрними. Деякі представники, звичайно, можуть мати маленьку вагу - до 4-х кілограмів, проте багато коротколапих порід кішок важать понад 4,5 кг. Зазвичай кінцівки у карликових порід рази в півтора-два коротші, ніж у звичайних кішок. Вони дуже кумедні та смішні, а часом навіть викликають сльози розчулення.

Манчкін

ТОП-5 унікальних коротколапих порід кішок Одні з найвідоміших кішок серед коротколапих. За характером дуже спокійні та врівноважені, і такою є як в дитинстві, так і в дорослому віці.

Ламбкін

ТОП-5 унікальних коротколапих порід кішок Забавні кішки, які походять від манчкіна і кучерявого селкирк-рекса. Власники коротких лапок і густої кучерявої шерсті, що нагадує овечу. А за характером представники цієї породи кішок дуже веселі та грайливі.

Кінкалоу

ТОП-5 унікальних коротколапих порід кішок Мають ну дуже маленькі лапки. Та й розміри у них дійсно мініатюрні. Одні з найменших кішок. Дорослі кішки часто можуть не досягати і 3 кілограмів. А ще вони часто поводяться незвично: наприклад, можуть стрибати на батуті або спати догори животиком.

Наполеон

ТОП-5 унікальних коротколапих порід кішок Походять від манчкіна та перської кішки. Мають дуже лагідну вдачу і підвищену дружність.

Скукум

ТОП-5 унікальних коротколапих порід кішок З'явилися від схрещування манчкіна та кучерявого лаперма. Дуже потішні, поступливі, ласкаві та дбайливі. Нагадаємо, можна прочитати унікальні факти, як кішки лікують і знімають стрес.

ТОП-5 унікальних коротколапих порід кішок - today.ua
ДЖЕРЕЛОnewsyou.info