ТОП-5 найбільших порід кішок

Про тварин, звичайно, потрібно піклуватися. Погано, коли вони страждають ожирінням. У найтовстішого кота в світі перед смертю відмовили легені, адже він важив, як 272-кілограмова людина. Це був «крихітка» Хімма з Австралії, вага якого досягла 21,3 кілограми.

ТОП-5 найбільших порід кішок - today.ua
Portrait of domestic tortoiseshell Maine Coon kitten. Fluffy kitty isolated on black background. Close-up studio photo adorable curious young cat looking at camera.

Є породи, які самі по собі передбачають велику вагу тварини. Пропонуємо вам підбірку порід кішок, які можуть важити помітно більше, ніж дозволено провозити з собою на борту літака.

Саванна

ТОП-5 найбільших порід кішок

Найбільші кішки в світі. Порода з'явилася в США в 1986 році. Дорослі кішки можуть досягти 60 см в холці і ваги в більш ніж 18 кг. Перед тим, як завести таку красуню або красеня, подумайте про розміри квартири або будинку.

Чаузі

ТОП-5 найбільших порід кішок

Досить рідкісна порода і дорога. Будуть сильними та великими, а вага перевищить 10 кг і може дійти до 15. Нагадують очеретяних котів. Славляться енергійністю, відданістю, волелюбні.

Мейн-куін

ТОП-5 найбільших порід кішок

У перекладі порода означає «менський єнот». Та й зовні схожі на цих звірків. Доростуть до 15 кг, але легко будуть ладнати з людьми та іншими домашніми улюбленцями.

Сибірські кішки

ТОП-5 найбільших порід кішок
Важитимуть до 12 кг і володітимуть розвиненою мускулатурою. Дуже грайливі та жваві. Доведеться окремо піклуватися про їх густу та довгу шерсть.

Рагмаффін

ТОП-5 найбільших порід кішок

Результат схрещування регдоллів з перською, а також дворовою довгошерстою і гімалайською кішками. Буває важать до 10 кг. Попри, можливо, злегка нескладну статуру, відрізняються уважністю, спокоєм, грайливістю. Люблять маленьких дітей та іграшки.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про породи кішок, які можуть поводитися агресивніше ніж собаки.

ДЖЕРЕЛОprimpress.ru