ТОП-5 зачісок для сивого волосся

Є люди, для яких натхнення бачити жінок з нетрадиційними зачісками. Якщо ви переходите на сиве волосся, яке стає все більш і більш популярним, то одна із запропонованих нижче стрижок може зробити процес більш плавним і приємним. Кожна з них - приголомшлива зачіска.

ТОП-5 зачісок для сивого волосся - today.ua

Трафаретні візерунки

ТОП-5 зачісок для сивого волосся

Тепер зачіска сміливої жінки може виглядати саме так. Піксі може похвалитися голеними скронями, а потилиця має трафаретний дизайн, який притягує погляд.

Ви зможете знайти відтінок кольору, який підходить вашому тону шкіри та гардеробу. Сріблясто-синій  - гарний вибір. Набагато простіше доповнити сиве коріння, ніж зафарбувати його.

Піксі з ліжка

ТОП-5 зачісок для сивого волосся

Зачіска "коротке піксі" підходить практично для будь-якого типу волосся: товстих або тонких, прямих або кучерявих. Вся справа в техніці стрижки.

Є тонка грань між стильно скуйовдженим волоссям, і як ніби Ви щойно встали з ліжка. Щоб «приручити» піксі, подумайте про те, щоб вкоротити волосся з боків, що зробить силует акуратніше.

Кучерявий асиметричний боб

ТОП-5 зачісок для сивого волосся

Кучерява асиметрична зачіска боб є однією з найпопулярніших серед жінок на даний момент. Для тих, у кого кучеряве волосся, дозволить утримати більшу частину обсягу на одній стороні.

Це модна, весела і кокетлива стрижка.

Чашеподібна чолка

ТОП-5 зачісок для сивого волосся

Можна сміливо змінити нудну стрижку боб. І, повірте, чашеподібна зачіска - це якраз те, що в моді! Тепер стиль знову в тренді, і такі стрижки повертаються з подвоєною силою.

Зачіска виглядає ретро і модно водночас.

Чолка в "нахльост"

ТОП-5 зачісок для сивого волосся

Є варіант піксі з підкресленими бакенбардами та довгою чолкою, які ви можете накладати один на одного, щоб обрамити гарно обличчя.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про ТОП-3 зачіски, які успішно маскують сиве волосся.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru