ТОП-5 найменш кмітливих порід кішок

Котів вважають надзвичайно кмітливими тваринами. Хоча у всіх порід по-різному: хтось швидше запам'ятовує команди, хтось володіє здатністю вирішувати багатоходові завдання, а хтось навіть в стані маніпулювати господарем. Всі кішки піддаються дресуванню, але деякі з них все ж слабкіші в освоєнні трюків, менш кмітливі в іграх і вираженні своїх потреб, вибірковості в їжі. Представляємо вам рейтинг кішечок, яких вважають "дурнішими" за своїх побратимів.

ТОП-5 найменш кмітливих порід кішок - today.ua

Перська

Перси - одна з найперших порід, що була виведена в Ірані. Перських кішок вважають неймовірними красунями за шикарну шовковисту шерсть, що досягає в довжину 20 см, величезні виразні очі, кирпатий носик, пухкі щічки. Перська кішечка буде демонструвати дружність, лояльність до дітей. Обов'язково вибере одного господаря і прив'яжеться до нього. Буде тихою і ненав'язливою. При цьому вважається більш дурненькою, ніж інші.

ТОП-5 найменш кмітливих порід кішок


Девон-рекс

Кішку, схожу на інопланетну істоту, вивели в Великобританії в 60-х роках 20 століття. Відмінна риса - величезні вуха. Очі називають опуклими і виразними, вуса завиті. Кажуть, що девон-рекси за характером скоріше скидаються на собак - надзвичайно прив'язані до господаря і не виносять тривалих розлук. Люблять дітей, люблять грати, активні і рухливі. Але не так кмітливі.

ТОП-5 найменш кмітливих порід кішок


Курильський бобтейл


Порода викликала інтерес у заводчиків не так давно, близько 30 років тому. Головна «візитна картка» - короткий, немов обрубаний хвіст. Володіють щільним тілом, великою мордочкою з широким прямим носом і очима, які за формою нагадують горіх. На вухах - пензлики, через них бобтейла часто порівнюють з риссю. Шерсть коротка або напівдовга. Має у своєму розпорядженні доброзичливий характер, до всіх членів сім'ї така кішка буде ставитися добре, але полюбить лише одну людину.  В неї добре розвинений інстинкт мисливця. І все одно вважають більш дурною, ніж інші.

ТОП-5 найменш кмітливих порід кішок

Регдолл


Таку кішку ще кличуть  «тканевою лялькою». Вона вміє проробляти наступний фокус: розслабляти всі м'язи та безвольно повисати на руках господаря. Породу «знайшли» в середині минулого століття в США. Регдолл можуть досягати метра в довжину разом з хвостом і ваги - до 10 кг. Кішечки цієї породи надзвичайно спокійні, добрі й ласкаві. Вважаються дурненькими.

ТОП-5 найменш кмітливих порід кішок

Селкирк-рекс


Відносно молода порода швидко завойовує популярність. Головний козир - наявність кучерявої і м'якої шерсті. Вуса надають мордочці кумедний вираз. Здатна демонструвати милий характер, прив'язується до людей, але не зловживає своєю компанією. Обожнює грати. Потрапила в розряд «кішок-дурнів».

ТОП-5 найменш кмітливих порід кішок


Також серед «кішок-блондинок» називають екзотичну короткошерстну, американську короткошерстну, американський керл, шотландську висловуху, японський бобтейл.

Нагадаємо, кішки - це не тільки пухнасті домашні вихованці-друзі, а й відмінні терапевти. Доведено, що ці тварини допомагають рятуватися від депресії і тривожних думок.

ДЖЕРЕЛОpubly.ru