ТОП-3 речей, які не повинен писати водій в протоколі поліцейського

ТОП-3 речей, які не повинен писати водій в протоколі поліцейського  - today.ua

Поліцейські, які зареєстрували порушення ПДР, складають адміністративний протокол. Його потім направляють до суду. Водій повинен знати, що він може писати в протоколі, а від чого слід утриматися.

Якщо ви не згодні з протоколом, постановою про адміністративну відповідальність, все одно підпишіть його, зробивши запис про незгоду. Якщо ви не підпишете постанову, вам копію документа надішлють поштою. Цим ви позбавите себе можливості оскаржити дії поліції.

Перед тим, як підписати протокол, уважно його прочитайте. Краще всього кілька разів. Справа в тому, що поліцейські часто при складанні цього документа допускають помилки.

Найчастіше правоохоронці вказують неправильний час (рідше – неправильну дату), неправильні дані свідків (немає їх підписів, або взагалі їх не було при ДТП), неправильно вказують вулицю, де сталося порушення ПДР або ДТП.

Крім того, поліцейські вказують не конкретний, а загальний пункт ПДР, який нібито порушив водій. Через це суд не зможе визначити, в чому ж полягало порушення ПДР.

ТОП-3 речей, які не повинен писати водій в протоколі поліцейського

Якщо в протоколі вказана помилкова (несправжня) інформація, то обов'язково потрібно написати «Не згоден».

Якщо інспектор поліції не пояснив вам ваші права, то про це також необхідно вказати в протоколі.

Вкажіть про наявність свідків та додаткової інформації (відеозапис реєстратора, фото тощо) на доказ вашої невинності.

Якщо порушення було далеко від місця проживання, то подайте в протоколі прохання про розгляд справи за місцем проживання.

Пишіть в протоколі тільки те, що відноситься до справи. І не намагайтеся зіпсувати прокол і не ображайте поліцейських – від цього стане тільки гірше.

Не пишіть в протокол під диктовку поліцейського. Пам'ятайте, що протокол потім буде змінити не можна. Його відправлять до суду, і суддя на його підставі прийме рішення. Якщо ДТП, то суд ще буде враховувати схему аварії.

Варення-желе з червоної смородини на зиму: простий рецепт вітамінних ласощів
Для приготування джемів і варення на зиму господині часто беруть смородину, однак, частіше чомусь використовують чорні ягоди, а не червоні. Досвідчені...
Разумков переїхав в новий маєток за 3 млн гривень: у Мережі з'явилися фото
Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков на початку серпня, якраз під час парламентських “канікул“ переїхав в новий будинок, ближче до роботи. Тепер Разу...
ДТП під Львовом: водій тричі переїхав 4-річну дитину на самокаті
У Дрогобичі Львівської області сталася жахлива ДТП, в якій постраждала 4-річна дитина. Дорожня подія трапилася на вулиці Стрийській. 19-річний водій V...
Чому категорично не можна мити курку перед приготуванням: медики приголомшили заявою
М'ясо перед приготуванням ми, як правило, миємо. Однак, виявляється, що куряче сире м'ясо мити не потрібно. Давайте дізнаємося, чому. Американські ...
Долар в Україні продовжує дешевшати: що очікувати від курсу валют на наступному тижні
Долар в Україні під кінець цього тижня почав стрімко дешевшати, і ця тенденція продовжиться і наступного тижня. Якщо в неділю, 9 серпня, долар можна к...